Muž a žena sa bozkávajú na ulici
Pexels/Mikhail Konetski

Chceš mať s partnerom dokonalý vzťah, ktorý vám bude každý závidieť? Skús ho hľadať podľa svojho živlu. V tomto článku nájdeš ideálnych partnerov pre vodné znamenia. 

Vodné znamenia

Medzi znamenia, ktoré ovládajú živel voda, sa radia Ryby, Rak a Škorpión. Sú to ľudia veľmi spoločenskí, umelecky založení, citliví, všetko vnímajú až príliš, potrebujú veľa lásky, nehy, vedia s druhými súcitiť a ich vlastnosti niekedy považujú za dar, no inokedy za prekliatie.

Aký priateľ je pre nich ideálny?

Pre tieto citlivé znamenia sa najviac hodia partneri narodení v znameniach Blížencov, Vodnára a Váh, teda potrebujú živel vzduch. Túžia mať okolo seba veľa romantiky a pri sebe niekoho, kto ich bude stále milovať.

Muž a žena sa bozkávajú
zdroj: Pexels/cottonbro

Partneri, ktorí sa narodili v týchto znameniach, sú priateľskí, vytrvalí, niekedy zasnívaní, chápu všetky pocity a emócie, pretože sami cítia niekedy až príliš, sú mierumilovní a nemajú radi hádky. Dokonale sa s vodnými dopĺňajú, pretože Ryby, Rak a aj Škorpión im vedia priniesť do života trochu viac sebaistoty, pokoja a stálosti. Na druhej strane Blíženci, Vodnár a Váhy prinesú vodným znameniam nové myšlienky a nezávislosť. 

Keď sa spoja ľudia v týchto znameniach, ich vzťahy budú dokonalé. Samozrejme, nezaobídu sa bez hádok, ale všetky ich vyriešia. Ak si sa narodila v jednom z vodných znamení, len si dávaj pozor na to, aby si sa pri vzdušných znameniach necítila opustená. Potrebujú aj veľa priestoru, preto je dosť možné, že spolu nebudete tak často, ako si bola zvyknutá. Nedramatizuj, snaž sa svoju myseľ a telo zamestnať niečím iným, aby si si v hlave nevytvárala hrôzostrašné obrazy o tom, čo asi tvoj priateľ robí. Určite ti je verný, len mu dopraj priestor.

Ak je tvoj živel oheň, v tomto článku nájdeš ideálnych partnerov pre ohnivé znamenia. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy