Žena s kvetmi na poli
Pexels/Andre Furtado

V našom minulom článku sme písali o tom, aké je tvoje ideálne miesto na bývanie podľa živlu. Teraz sa dozvieš, aký partner je pre teba ten pravý, ak patríš medzi ohnivé znamenia. 

Samozrejme, lásku môžeš nájsť aj v inom náručí, ale táto kombinácia znamení je pre seba ako stvorená.

Ohnivé znamenia

Medzi ohnivé znamenia sa radia ľudia, ktorí sú narodení ako Baran, Lev a Strelec. Majú väčšinou veľa energie, sú odvážni, vášniví, búrliví, silní, pevne si stoja za svojím názorom, ostatných moc nepočúvajú, radi si užívajú život a nikdy pri nich nevieš, čo ťa čaká na druhý deň. Dokážu si užívať všetko, čo ich počas života stretne, pretože sa držia toho, že žijú iba raz.

Aký partner je pre nich ideálny? Ten, ktorý má ako živel zem. Teda človek, ktorý sa narodil v znamení Býka, Panny a Kozorožca.

Ľudia, ktorí patria medzi zemské znamenia, sú spoľahliví, konzervatívni, lojálni, vedia byť trpezliví, praktickí, na svet sa pozerajú veľmi realisticky a logicky. Z ničoho si nerobia ťažkú hlavu, pretože vedia všetko vyriešiť. Sú usmievaví a pôsobia priateľským dojmom. Je nemožné vyviesť ich z miery a dobrá nálada ich neopúšťa skoro nikdy.

Je to ideálne spojenie znamení, pretože do života ohnivých ľudí prinesú tie zemské stálosť, praktickosť, trochu viac usmernenia a vecnosti. A na druhej strane, zemským znameniam pomôžu tie ohnivé rozprúdiť život. S nimi sa nebudú nudiť, spoznajú nové veci a užijú si dobrodružstvo, ktoré ešte nezažili. Ani jednu minútu v tomto vzťahu nebude nikto z nich ľutovať.

Toto spojenie však musí fungovať na vzájomných kompromisoch. To, že sa títo ľudia skvele dopĺňajú, neznamená, že si budú vo všetkom rozumieť. Výrok, že protiklady sa priťahujú, už nie je taký pravdivý, preto by sa mali pripraviť na to, že ich tiež čakajú hádky. Rozdiel je len v tom, že ak sa nájdu ľudia v týchto znameniach a vytvoria pár, všetko spolu prekonajú. Budú ochotní za vzťah bojovať do poslednej minúty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy