Ignorovať ženu
Pexels/Nicolle Kreisch

Ignorovať niekoho nie je slušné. Aj keď máš s nejakým človekom zlý vzťah a neviete si prísť na meno, keď ťa o niečo poprosí alebo ti napíše, mala by si mu odpísať. Bohužiaľ, tieto znamenia tomu stále nerozumejú, zo všetkých sú to najväčší ignoranti.

Panna

Panna vie ignorovať ľudí, ktorí predstavujú zosobnený chaos.rada poriadok a upratané, preto neznesie niekoho, kto žije v neporiadku. Keď si u Panny doma na návšteve a neodložíš po sebe šálku alebo tanier, okamžite sa jej znechutíš. Dokáže ťa ignorovať skutočne dlhý čas, lebo na takéto veci tento človek nezabúda. Záleží mu na tom, aby boli veci na svojom mieste a uložené presne tak, ako to má rád.

Žena so slnečnými okuliarmi
zdroj: Pexels/Yana Bulgak

Býk

Býk pre zmenu ignoruje ľudí, ktorí nemajú žiadne vysoké ciele. Má rád, keď sú v jeho okolí len cieľavedomí ľudia. On sám od seba vyžaduje čo najlepšie výsledky, pretože sa chce mať v živote dobre. Ak sa teda nachádzaš v stereotype a je ti dobre v práci, v ktorej si, aj keď ju vykonávaš dlhé roky, pravdepodobne sa s tebou Býk nebude baviť.

Potrebuje pri sebe niekoho, kto sa nebojí nových výziev, je asertívny a baví ho vystupovať zo svojej komfortnej zóny.

Žena leží na kameňoch
zdroj: Pexels/Yana Moroz

Kozorožec

A do tretice vie ignorovať ľudí Kozorožec. Človek v tomto znamení sa nerád baví s ľuďmi, ktorí sú falošní. Má rád autentických ľudí, ktorí sa na nič nehrajú a hovoria o svojich pocitoch priamo. Kozorožec je veľmi vyťažený a pracujúci človek, preto je jeho čas vzácny.

Nechce ho strácať s niekým, kto pred ním nie je sám sebou a bojí sa hovoriť o najväčších strachoch. Takto si tento človek priateľstvo nepredstavuje. Rád sa priatelí s niekým, s kým môže prežívať všetky emócie – tie pozitívne, ale aj tie negatívne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy