Pexels/Andrea Piacquadio

Mať muža, ktorý rád upratuje a niekedy to urobí aj sám od seba, je hotový sen. Pokiaľ takého chceš, poobzeraj sa po chlapoch v týchto znameniach. Radi pomáhajú v domácnosti.

Panna

Muž v znamení Panny potrebuje mať vo veciach poriadok. Ak ho nemá, je nervózny a pociťuje stratu kontroly nad svojím životom. Vie veľmi dobre organizovať veci, pretože dbá na to, aby bolo všetko na svojom mieste.

V domácnosti pomáha rád, lebo robí niečo manuálne a vďaka tomu cíti malé vytrhnutie z reality. Upratovanie ho upokojuje, pretože nemyslí na udalosti, ktoré sa stali počas dňa. Len málokedy sa sťažuje na to, že musí pomáhať a podieľať sa na domácich prácach – neberie to ako povinnosť, ale ako relax.

Kozorožec

Kozorožec je na seba veľmi prísny. Vyžaduje 100 % výkony a keď niečo nie je dokonalé, je schopný to prerábať toľkokrát, koľko to bude potrebné. Je úplným opakom Strelca, pretože na rozdiel od neho žije skôr pre povinnosti a upratovanie, než pre zábavu a užívanie si.

Nemá problém pomáhať v domácnosti, pretože vidí, že aj on robí neporiadok a nie je správne nechávať všetko na pleciach rodičov alebo priateľky. Keď má dobrý deň, poupratuje aj sám od seba, no ak nie, stačí mu to mierne naznačiť. Všetko rýchlo pochopí a dá sa do práce, lebo nie je lenivý, ale zodpovedný.

Vodnár

Chlap v tomto znamení sa podieľa na upratovaní domácnosti skoro každý deň. Je veľmi pracovitý a nedokáže odpočívať. Aj keď má dovolenku, musí niečo vykonávať, lebo inak by mohol zomrieť od nudy (obrazne myslené). Nie je tak organizovaný ako Panna, avšak vie upratovať naozaj rýchlo.

Radšej udržiava poriadok priebežne, pretože mu to dáva väčší pocit slobody. Nemusí myslieť na to, že víkend strávi upratovaním, ale môže si urobiť iné plány.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy