Unsplash/Drew Hays

Každý máme svoju slabosť, ktorá nás dokáže ovládať, ktorá v nás zvíťazí najmä v kritických chvíľach. A nie je to len o posadnutosti v nakupovaní či prejedaní sa, sú v tom zahrnuté aj povahové črty, teda naše zlé vlastnosti, a ktoré dokážu ľuďom znepríjemniť i deň.

Dnes sa pozrieme na tie znamenia zverokruhu, ktorým (žiaľ) hviezdy nadelili jednu nie vždy prijateľnú vlastnosť, a to rozkazovať, rozkazovať a ešte raz rozkazovať!

Takže buď určite opatrná, pretože môže sa stať, že ak vstúpiš do vzťahu s mužom narodeným práve v jednom z týchto znamení, rozkazovaniu sa nemusíš vyhnúť. A ak si zrovna ten typ, ktorý to priam nenávidí, o to väčšiu motiváciu máš na to, si prečítať náš zoznam!

Lev

Nenávidia, keď nemajú niečo pod kontrolou a takisto neznášajú, ak nejde niečo podľa ich predstáv. Preto ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu radi rozkazujú, lebo len tak majú istotu, že veci sa budú vyvíjať podľa ich predstáv. Správajú sa majetnícky, čo môže byť pre iných dosť nepríjemné. Vo vzťahu sú teda žiarliví a svojim partnerom nedovolia takmer nič, aby to robili sami.

Panna

Zas Panny si potrpia na každý detail, najviac ich vie zdeptať, ak nie je niečo v poriadku tak, ako má. Preto im nerobí problém sa kľudne čo i pohádať. Rozčuľuje ich aj nedodržiavanie pravidiel. Takže áno, aj Panny majú tendenciu rozkazovať. Je to striktné znamenie, ktoré sa riadi len tým, čo si naplánovalo. Ak je niečo odlišné a mimo plánu, asi vieš, čo by ťa čakalo…

Kozorožec

A ani Kozorožci sa nevyhnú tomuto zoznamu. Milujú, keď všetko majú vo svojej moci, aj partnera. Radi rozkazujú a určujú smer. Ak tomu nie je tak, vedia byť dosť nervózni a nepríjemní. Odzrkadľuje sa to i v práci. Musia byť nadriadení a rozkazovať ostatným kolegom. Je to s nimi zložité, no možno, ak nájdeš ten správny recept na nich, všetkému môže byť inak. Tak veľa šťastia!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy