Po našom úspešnom článku, ktoré dvojice znamení zažijú vášnivé milovanie, sa dnes pozrieme na opačnú stranu. Dnešné dvojice znamení sú v posteli jedno veľké NIE. Čaká ich spolu iba nuda.

Býk + Kozorožec

Býk je naučený ísť na milovanie rýchlo. Niečo chce – niečo dostane. Kozorožcovi sa to nepáči, pretože túži po plánovanom a pomalom milovaní. Keď Býk nedostane presne to, čo si zaumieni, dokáže sa rýchlo uraziť a nahnevať.

Ich s*x je plný nudy a nezáživnosti, pretože o ňom majú obaja inú predstavu. Kozorožec nechce spontánnosť a dobrodružstvo, on chce praktickosť.

Lev + Vodnár

Znamenie Lev musí byť v posteli dominantné. To sa Vodnárovi nepáči, pretože chce celú akciu viesť on. Už po pár minútach sa ukáže, že ich spoločný milostný život nie je taký dobrý, ako obe znamenia čakali.

Nemajú si čo povedať, nevedia sa systematicky hýbať a nechcú ustúpiť z toho, kto by mal prevziať kontrolu. Spojenie týchto dvoch znamení v posteli je jedna veľa katastrofa.

Blíženci + Škorpión

Blíženci Škorpióna zaujmú, no len dovtedy, dokým sa ich vzťah neprehĺbi. Do postele by spolu nemali ísť, pretože ich nič pekné nečaká. Škorpión má veľa fantázií, ktoré by si chcel splniť, zatiaľ čo Blíženec je nudný a čaká len na to, kedy to konečne skončí.

Škorpiónovi príde milovanie s Blížencom veľmi nezáživné a stereotypné. Môžu to ešte skúšať, no ako sa hovorí, na tretí neúspešný pokus by mali skončiť.

Panna + Ryby

Ako už určite vieš, Panna má rada poriadok a vo veciach systém. Ryby také nie sú, pretože k veciam si nerobia vzťah. Tento protiklad nie je jediný, čím sa dané znamenia od seba odlišujú. V posteli ich nič dobré nečaká, pretože Panna rada skúša nové veci a pre potešenie partnera sa nebojí aj riskovať.

Ryba je skôr uzatvorená a berie s*x len ako nevyhnutnú potrebu. Experimenty u nej nemôže Panna čakať – ich milovanie je nudné a plné hádok o tom, čo by mohli vyskúšať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.