pexels/amanda_vlk

Veríš, že sa protiklady priťahujú? Niekto je presvedčený, že len podobné povahy spolu môžu dlho vydržať. Ale sú medzi nami aj takí, ktorí to nechávajú na hviezdy. Tvoje znamenie zverokruhu vie napovedať, aký muž je pre teba ideálny.

Týmto 4 znameniam odhalíme, v akých vodách by mali hľadať a prečo.

Lev

Levica má vysoké ego a ona to dobre vie. Potrebuje byť neustále obklopená pozornosťou a chválami. Nesmie sa vo vzťahu nudiť a ani stratiť iskrenie. Inak by hrozil rozchod.

Vyhľadáva lásku, vernosť a vytrvalosť. Preto po jej boku najviac vynikne Škorpión, ktorý vie presne, ako na takýto typ žien. Je vášnivý a dáva pocítiť, že jeho partnerka je pre neho jediná.

Panna

Veľa premýšľa a je pokojná, no potrebuje mať vo všetkom poriadok. Pokiaľ Panna miluje, je veľmi zraniteľná, ale nikdy to nedáva najavo zvonka. Svoju zraniteľnosť sa snaží skryť.

Kozorožec ju naučí k väčšej otvorenosti. Ukáže jej, že aj keď mu povie čokoľvek, ostane to len medzi nimi. Bude jej spriaznenou dušou a nikdy to s ňou nevzdá len tak.

Váhy

Svoj život sa snažia Váhy prežiť v harmónii, no nikdy sa neuspokoja len s tým, čo majú. Chcú sa posúvať vpred a rozvíjať sa.

Zhrnutie, nechce stáť na jednom mieste. V tomto prípade je Lev jedna z najlepších možností, pretože obaja majú túžbu napredovať. Okrem iného, takýto muž ukáže Váham, čo je to skutočná vášeň.

Škorpión

Žena v tomto znamení je mimoriadne žiarlivá a svoje si poriadne stráži. Je náročná a jej nároky sú vysoké nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Málokoho ju znesie po svojom boku.

Ale Kozorožcovi by sa mohlo podariť získať si jej srdce. Je trpezlivý a nevzdáva sa. Neustále pracuje na sebe a doma v spálni je neprekonateľný, pretože sa nebojí experimentovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy