žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pred nami je nový týždeň, ktorý prináša pre niektoré znamenia zverokruhu náročné dni. Horoskop hovorí, že najviac sa budú týkať profesionálnej sféry a srdcových záležitostí. Týchto piatich sa to týka najviac. Budú nastávajúce dni náročné aj pre teba?

Znamenia, ktoré čaká náročný týždeň

Býk

Toto obdobie je pre teba dosť stresujúce a inak tomu nebude ani počas nastávajúceho týždňa. Budeš musieť totiž znášať dvojitý nepriaznivý prechod Venuše a Marsu. V oblasti pocitov nastane veľa napätia a očakávať musíš aj úbytok energie. Nie je vylúčená ani konštruktívna debata s tvojou drahou polovičkou.

Lev

Aj tebe dá láska počas najbližších dní zabrať. Venuša v opozícii bude robiť tvoj vzťah nepokojným a napätým. Tento stav môže vyvolať problémy, o ktorých sa dlho v partnerstve mlčalo. Horoskop hovorí, že nastal čas čeliť im. O nervozitu sa postará aj Mesiac v opozícii.

dievča
zdroj: Pexels/Arvind shakya

Panna

S opozíciou planéty Merkúr sa budeš musieť sa vysporiadať aj ty. Spolu s planétou Saturn ti bude klásť do cesty ďalšie prekážky, najmä v pracovnej oblasti. Ovplyvnený môže byť aj súkromný život a v rodine by mohli vzniknúť isté diskusie a napätie.

Škorpión

Nastávajúci týždeň bude pre teba dosť stresujúci, a to predovšetkým vo vzťahovej oblasti. Mars a Venuša v nepriaznivej polohe vytvárajú napätie ako s partnerom, tak aj v tvojej rodine. Snaž sa zakaždým jasne vyjadriť svoj názor a nenechávaj si ho vo svojom vnútri. Spôsobiť by to mohlo ešte viac nepokoja.

Strelec

Tvoj týždeň začne vyslovene nervóznym pondelkom, počas ktorého bude Mesiac v opozícii. V práci ťa taktiež môžu postretnúť neočakávané udalosti. Merkúr v nepriaznivej pozícii by totižto mohol priniesť určité spomalenie v tvojich profesionálnych projektoch.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy