Pexels/Tran Huynh Nam

Anjelská predpoveď – podľa anjelov bude tvoj týždeň od 27.7. do 2.8. 2020 vyzerať presne takto!

Viete, na čo by ste si mali v oblasti zdravia dať pozor tento týždeň? Najmä na srdce. Nehovorím teraz o tom zlomenom srdci.

Ľudia, ktorí majú za sebou operácie alebo pociťujú problémy v tejto oblasti – nečakajte, problémy riešte. Aj keď sa vám zdá, že na tú „kontrolu“ ísť nepotrebujete, lebo sa cítite dobre, pozor, tento prístup sa vám môže vypomstiť. Neodkladajte to.

Približne pred týždňom svoj vzostup oslavovali typicky ženské povolania. Tento týždeň bude prevládať najmä mužská energia a tie mužské povolania budú v kurze. Netreba sa báť tiež poprosiť o pomoc mužov, ktorí svojou typickou racionalitou mnohé veci môžu zlepšiť.

Pripravte sa na nové začiatky, nové tvorivé projekty. Dostanete príležitosť prejaviť svoj talent a užiť si nové výzvy. Možno dostanete aj príležitosť pracovne viac napredovať. Chyťte sa tejto šance, ak sa na to cítite.

V láske nás čaká o niečo smutnejší týždeň. Opustenia, rozchody, ale aj ponaučenia pravdepodobne budú príčinou mnohých sĺz. Nedržte ich v sebe, vnímajte ich ako také očistné slzy. Je prirodzené, že budete kvôli tomu smutní, stále si však udržiavajte nádej v krajšie začiatky – ktoré vás iste čakajú. Ak si vo vzťahoch vyčítate často tie isté chyby – zapracujte na nich.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating