Dnešný deň je ako stvorený na nové priateľstvá a dobrodružstvá. Nemala by si sa báť komunikovať, pretože to je cesta k stabilným vzťahom.

Pokiaľ si zvedavá na to, čo ťa dnes čaká, pusti sa do dnešného horoskopu.

Baran

Dnes by si sa mala držať v úzadí. Ako sa hovorí – niekedy je menej viac. Nemusíš za každú cenu o všetkom vedieť a byť v centre pozornosti. Vychutnaj si deň mimo spoločnosti, počas ktorého sa viac zameriaš na seba. Už nejaký ten čas sa zanedbávaš.

Býk

Už je tu pomaly koniec týždňa a ty začínaš cítiť únavu. Dnes by si sa však nemala ulievať, pretože sa to negatívne odrazí na tvojich výsledkoch. Ak by si ich nesplnila, tvoji nadriadení by neboli nadšení a ty by si musela pracovať aj cez víkend. Uvar si kávu a pusti sa do práce.

Blíženci

Pre teba to dnes bude deň plný prekvapení. Môžeš sa zoznámiť so ženou, ktorá sa stane tvojou kamarátkou a naučí ťa veci, o ktorých si doteraz ani nevedela. Maj oči otvorené a buď milá. Len vďaka tomu urobíš dobrý dojem a získaš priateľku, ktorá je rozhľadená.

Rak

Dnes budeš mať povinností nad hlavu. Už od rána by si mala pracovať na 120 %, inak sa môže stať, že budeš v robote dlhšie, než si pôvodne plánovala. Avšak, v rodinnom živote ťa nečakajú žiadne hádky a problémy, preto si vychutnáš pokojný večer.

Lev

Zameraj sa na svoje zdravie. Dnes by si si mala zobrať dovolenku a ísť k doktorovi, pretože cítiš, že niečo nie je v poriadku. Pokiaľ to neurobíš, v budúcnosti to bude len horšie. Keď zistíš, čo ti chýba a čo by si mala robiť, budeš sa cítiť oveľa lepšie.

Panna

Pozor na to, aby si dnes nelietala v oblakoch. Máš sny, ktoré sa aj napriek snaženiu nenaplnia. Skús sa nad nimi zamyslieť a prehodnotiť ich. Nebolo by lepšie, ak by si si dala menšie ciele, ktoré postupne splníš, než tie väčšie, ktoré ťa svojou náročnosťou deprimujú? Pouvažuj o tom.

Váhy

Dnes by si nemala hľadať problémy tam, kde nie sú. Pokiaľ sa toho budeš držať, máš pred sebou príjemný deň plný radosti. Nikto ťa nenahnevá, nevytočí, nespôsobí nervy a ani sa nad nikým nerozčúliš. Musíš len myslieť pozitívne a tešiť sa z maličkostí.

Škorpión

Čaká ťa dobrodružstvo. V práci pôjde všetko ako po masle, preto budeš doma skôr, než si čakala. Poobede ťa niekto z tvojich blízkych priateľov vytiahne von, na čo vôbec nebudeš pripravená. Avšak, spontánne nápady sú tie najlepšie, preto dnes zažiješ skvelý deň.

Strelec

Dnes by si sa mala spoliehať na svoj šiesty zmysel. Keď ťa niekto zoznámi s potenciálnym priateľom alebo kamarátkou, rozhodni sa podľa toho, čo ti našepkáva vnútro. Ešte nikdy ťa nesklamalo, preto ho počúvaj a rob to, čo uznáš za vhodné. Kto vie, možno práve dnes získaš lásku svojho života.

Kozorožec

Budeš mať pocit, že dnešný deň sa neskutočne vlečie. Nič sa ti nebude chcieť robiť a nebudeš mať na nič chuť. V práci budeš počítať minúty do konca. Avšak, nevydýchneš si ani po nej. Doma ťa rodina alebo frajer zahrnie množstvom otázok, na ktoré nebudeš mať energiu odpovedať. Zavri sa do izby a oddychuj.

Vodnár

Dnes počúvaj svoj rozum, nie svoje srdce. Môže sa stať, že sa s priateľom rozídeš, no všetko ti dá v budúcnosti väčší zmysel. Vďaka tomu sa budeš cítiť slobodnejšia a dokonca budeš môcť „počuť“, ako ti spadne kameň zo srdca. Aj keď si bola s priateľom dlho, nebudeš sa cítiť vinne.

Ryby

Pred sebou máš krásny deň plný prekvapení. Práca ti ubehne rýchlo – ani si to neuvedomíš a bude koniec. Poobede ťa môže prekvapiť priateľ s nečakaným romantickým rande alebo ťa niekam zavolajú kamaráti a dobre sa zabavíte. Čomu dáš prednosť bude len na tebe.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.