Partnerský vzťah patrí medzi najkrajšie obdobia našich životov, ale žiaľ, niekedy až čas ukáže, že sme s nesprávnou osobou. Možno špekuluješ nad rozchodom, ale pozor! Existujú znamenia zverokruhu, ktoré znášajú nielen rozchod veľmi ťažko, ale aj vo vzťahu potrebujú neustálu pozornosť. Sú tak trochu závislé na partnerovi. Kto zo zverokruhu je takéto „lepidlo“?

Málokedy si to priznajú. Totižto žijú v tom, že láska medzi dvomi je len vtedy, keď spolu trávia všetok svoj voľný čas. Má však takýto vzťah perspektívu?

Škorpión

Keď si niekoho Škorpión vpustí do svojho života, stane sa ním priam posadnutý. Najradšej by bol s dotyčnou osobou 24/7. I napriek tomu, že ide o veľmi atraktívne znamenie, jeho problémom je, že vo vzťahu potrebuje stopercentnú pozornosť.

Pokiaľ sa stane, že ju nemá, vie dosť dobre vystrájať. A čo sa týka rozchodu? Tak to je už iný level. Len ťažko vie prijať fakt, že by mal nastať koniec s jeho polovičkou. Naučil sa určitému stereotypu a v mnohých smeroch sa nových zmien bojí.

Býk

Pokiaľ sa na niekoho Býk zameria, v našom prípade na svoju polovičku, ťažko sa ho vie zbaviť. Neustále kontroly, telefonáty či výčitky, ak mu partner nedá to, čo chce. Vzťahu je až príliš oddaný a očakáva to aj od partnera.

Iná možnosť jednoducho neexistuje. Samozrejme, že takéto správanie je častým dôvodom na rozchody. Lenže s Býkom ani to nie je lízať med. Bude dlho trvať, kým sa s tým zmieri.

Baran

Vo všeobecnosti je známe, že Baran patrí medzi „prelietavé“ znamenia zverokruhu. Akonáhle sa však dá do vzťahu s niekým, kto ho očarí, je na partnerovi závislý.

Je normálne, že každý z nás potrebuje nejaký čas pre seba a na vlastné aktivity. Baran to vníma rozdielne. Keď s ním práve nechce partner tráviť čas, berie to, že už nemá záujem a je to prvý signál pre rozchod.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.