Pexels/JESHOOTS.com

Obdobie vianočných sviatkov nie je extrémne dlhé, no napriek tomu dokážu niektorí ľudia poriadne pribrať. Kombinácia kalorických jedál, sladkých koláčov a chýbajúceho pohybu, dokáže urobiť svoje.

Tieto 4 znamenia počas sviatkov najviac priberú. Priprav sa, pretože môžeš byť medzi nimi.

Býk

Človek v tomto znamení má rád dobré jedlo. Vychutnáva si jeho chuť, vôňu, veľkosť a dokonca si potrpí aj na to, aby bolo na tanieri perfektne uložené. Ak niekde vidí krásne zdobené koláče alebo chutný majonézový šalát, vrhne sa po tom ako ryba po návnade. Kvôli tomu sa mu môže stať, že kilá budú pribúdať veľmi rýchlo. Býk by si mal dávať pozor.

Panna

Rozumný človek v znamení Panny vie, čo má robiť, aby nepriberal. Problémom je, že je príliš lenivý na to, aby sa hýbal. Vianoce sú sviatkom, kedy môže konečne vypnúť a nič neriešiť, pretože si ich chce užiť. Nedíva sa na to, koľko toho zje, lebo nechce byť v zbytočnom strese. Ani si to neuvedomí a môže pribrať viac, než 3 kilá.

Váhy

Vieš, čo je večným problémom človeka v znamení Váhy? Nedokáže nájsť rovnováhu – hľadá ju celý život. Buď je zameraný na jednu činnosť alebo na druhú. Nevie ich vykonávať viac naraz a už vôbec ich nedokáže kombinovať. Keď si povie, že bude zdravo jesť a cvičiť, dokáže to, no akonáhle niečo nezdravé ochutná, už ďalej nepokračuje. Podarí sa mu poriadne pribrať, pretože sa počas sviatkov nebude skoro vôbec hýbať.

Ryby

Citlivý človek v tomto znamení má potrebu zajedať smútok. Pokiaľ je nešťastný a cez Vianoce sa cíti opustený viac, než počas roka, ľahko mu budú kilá pribúdať. Z dvoch koláčov je dvadsať a z jednej porcie šalátu sú nakoniec tri. Ak sa nebude krotiť, po sviatkoch môže mať najvyššiu váhu za celý život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy