Zahráva sa s tebou?
Unsplash/Filipp Romanovski

Jedno sa povie, druhé sa urobí. Isto aj z tvojich skúseností vieš, že nie vždy, čo ti povie chalan, muž a vlastne to zhrňme do jedného – mužské pokolenie, je myslené tak, ako si počula. Nevera sa stáva čoraz väčším strašiakom mnohých vzťahov. Prečo? Tých dôvodov je naozaj hŕba. To nás motivovalo, aby sme ti predostreli znamenia, ktoré majú k tomu najväčšie sklony. 

Možno z nudy a možno, že sú to len rodení neverníci, ktorí si potrebujú hladkať ego. Pri všetkej úcte k nim, nuž, hviezdy sa tu zhodli a toto sú dôvody, prečo si vyslúžili takýto titul práve oni.

Kozorožec

Čo si budeme klamať. Muž Kozorožec je veľmi charizmatický a vie mu podľahnúť skoro každá. Je vzácne, ak sa nájde taká, ktorá ho odmietne. Svoje čaro často využíva a mnohé sa stanú jeho obeťou nevery.

Robí to najmä z dôvodu, že si potrebuje neustále dokazovať, aký je úžasný a neodolateľný. Jednoducho zvýšiť svoje mužské ego, ktoré už má aj bez toho dosť vysoké.

Lev

Muž narodený ako Lev má toľko šarmu, že ho kľudne môže rozdávať na každú svetovú stranu. Vo všeobecnosti je vtipný, príťažlivý a šarmantný džentlmen s jednou chybičkou, nevera mu nie je cudzia.

Na druhej strane, pokiaľ ho podvedie aj jeho polovička, nič sa nedeje. Neprekáža mu to, no to je spojené s tým, že vie, že to urobí aj on. Aby sa to však raz nevypomstilo nikomu. Nevera nie je hra.

Rak

Pri tomto znamení to závisí od toho, v akom citovom rozpoložení sa práve nachádza. Ak všetko klape, na neveru ani nepomyslí. No pokiaľ vzťah prechádza turbulentným obdobím, maj sa na pozore.

Neskôr, samozrejme, svoj skutok oľutuje. Lenže čas nejde vrátiť späť a nie každý partner vie nájsť pre tento skutok pochopenie. Čudovať sa ani nie je čomu. Pri predstave, že bol s inou a v inej posteli…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy