Pixabay/StockSnap

Druhý novembrový deň nebude najlepší. Prinesie veľa nedorozumení a hádok, ktoré bude potrebné vyriešiť. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie, čítaj ďalej.

Baran

Už od rána budeš mať dobrú náladu, pretože sa ti všetky úlohy podaria. Okolie bude v nemom úžase a dokonca si poobede môžeš nájsť novú kamošku, ktorá ti bude so všetkým pomáhať. Neboj sa rozvíjať kontakty a socializovať sa, je to potrebné.

Býk

Z práce dostaneš zaujímavé ponuky, ktoré by bol hriech odmietnuť. Najprv však porozmýšľaj o tom, či sú pre teba naozaj vhodné. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Prehodnoť svoj doterajší život a dobre si rozmysli, či ti to za to stojí.

Blíženci

Dnes by si mala pracovať s miernym nasadením, inak by si mohla byť výbušná a nervózna. Hviezdy sú ti naklonené, takže aj keď budeš pracovať pomaly, do záverečnej všetko stihneš. Keď prídeš domov, ničomu sa už nevenuj, poriadne oddychuj.

Rak

Dnes budeš musieť urobiť vo vzťahu kompromis. Tvoj priateľ bude chcieť niečo, čo sa ti nepáči, no ak by ste sa nedohodli na kompromise, mohlo by to viesť k rozchodu. Veríme, že to nechce nikto z vás. Preto si sadnite za stôl a o danom probléme diskutujte.

Lev

Čaká ťa nemilé prekvapenie v podobe rodinnej hádky. Nemáš rada, keď sa s niekým musíš prekrikovať, aj keď dobre vieš, že máš pravdu. Snaž sa zachovať si chladnú hlavu, inak to nemusí skončiť pozitívne. Tvoja rodina ťa vždy podrží, preto sa k nej neotoč chrbtom.

Panna

Teba čaká najdrsnejší deň z celého novembra. Môžeš byť rada, že to je hneď na začiatku. Už od rána nebudeš stíhať pracovné povinnosti, po ceste domov si môžeš nepekne ublížiť a ešte sa aj pohádaš s priateľom, pretože bude chcieť, aby si prišla k nemu. Nebude chápať, že si unavená a lepšie by bolo, keby prišiel on.

Váhy

Maj oči otvorené, pretože ti niekto bude klamať. Dnes by si nemala dôverovať ani svojej najlepšej priateľke, pretože sa ti môže zrútiť svet. Nie každý je úprimný ako ty, preto si informácie, ktoré dnes dostaneš, poriadne preveruj. Možno ti zachránia deň.

Škorpión

Teba čaká veľmi pekný deň. Nič zlé sa nestane a ešte ťa priateľ poteší v práci, keď ťa zoberie na obed. Nečakajú ťa ani žiadne hádky či nedorozumenia. Na konci dňa si povieš, že by si chcela všetky dni prežívať tak, ako dnešok. Tak si ho poriadne vychutnaj.

Strelec

Dnes si daj pozor na to, čo komu hovoríš. Úprimnosť sa ti nemusí vyplatiť, pretože ju niektorí berú moc osobne. V niektorých situáciách si radšej zahryzni do jazyka, aby si na konci dňa mala priateľov. Možno to vôbec nebude zámer, no svojimi slovami by si niekomu mohla ublížiť.

Kozorožec

Nepodozrievaj, nebuď žiarlivá a dopraj svojmu priateľovi voľnosť. To je všetko, čo sa od teba dnes očakáva. Tvoj partner je skvelý, preto ak niekam bude chcieť ísť, nechaj ho. Nepodvedie ťa, nič zlé sa nestane a večer príde k tebe domov. Naozaj na neho môžeš byť hrdá.

Vodnár

Pokiaľ ťa dnes o niečo požiadajú ľudia, zváž, aký to bude mať následok. Áno, dobré skutky by sa mali robiť každý deň, no nerobíš pre iných už aj tak veľa? Snaž sa pomáhať najmä blízkym a pri cudzích si to dobre premysli. Nie vždy sa to musí vyplatiť.

Ryby

Dnes by si mala rodine vynahradiť stratený čas, kedy si s nimi nebola. Priateľov s plánmi odmietni a buď doma. Vďaka tomu rodičia pochopia, že ich stále ľúbiš a myslíš na nich. Pokojne im uvar večeru, sadni si k nim a rozprávajte sa. Zažiješ rodinný večer, ktorý si už dlho nemala.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy