žena

Strelec

Toto je introspektívny utorok, počas ktorého by si mala archivovať svoju minulosť a začať žiť v prítomnosti. Všetci máme nejaké pochybnosti o budúcnosti, ale v tomto dobrom období je lepšie príliš nepremýšľať o nových zmenách. Použi odvahu, ktorú ti dáva Mars, a veci naberú úplne iný, pozitívnejší smer.

Kozorožec

Horoskop hovorí o pozitívnych signáloch od dnešných hviezd. Máš veľkú mentálnu jasnosť, rýchlu komunikáciu a spoločenskosť. Je taktiež možné, že sa snažíš o malú osobnú revolúciu aj na profesionálnej úrovni. Zmeny nie sú síce tvojou silnou stránkou, no postupne si na to zvykneš. Večer si dopraj dobrý, relaxačný kúpeľ.

zmysel života
zdroj: Pixabay/818376

Vodnár

Tvoja intuícia a citlivosť sú dnes ohrozené planetárnymi disonanciami. Vyhni sa rozhovorom a prejavom určitého významu. Ak už musíš hovoriť, zameraj sa na to, čo chceš povedať. Nenechaj sa oslniť dojmami a ak cítiš naliehavú potrebu osobnej transformácie, skús odložiť akékoľvek rozhodnutie na štvrtok. Budeš mať jasnejšie predstavy.

Ryby

Dnes je Mesiac tým, ktorý osvetľuje sektor dlhých ciest, vyšších štúdií, nových filozofií života, učenia a kontaktov s cudzími krajinami. Úspechy v týchto oblastiach sa dajú ľahko dosiahnuť a darí sa ti veľmi dobre. Vieš, ako sa obklopiť inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí ti pomôžu presadiť tvoju osobnosť a uspokojiť tvoje potreby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop