žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Posledná februárová nedeľa praje chvíľam s našimi najbližšími, partnermi či priateľmi. Horoskop odporúča aj pohybové a športové aktivity. Dariť sa môže aj tým, ktoré sú single. Tie, ktoré pracujú, sa môžu taktiež tešiť na príjemné správy. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dom práce je v tento februárový deň vynikajúco ovplyvnený hviezdami, najmä tými, ktoré sa vykonávajú v zamestnaní iných. Nenechaj si ujsť zaujímavý pracovný návrh, aj keď na prvý pohľad môže pôsobiť lacno. Ber taktiež do úvahy svoje kontakty a dištancuj sa od tých, ktorí sa ťa snažia využiť. Je možné, že dobre vieš, o koho konkrétne ide.

Býk

Chvíle uzavretosti a nedôvery sa striedajú s tými, ktoré sú uvoľnené a bezpečné. Nepripisuj príliš veľkú váhu negatívnym návrhom, len sa vyhni tomu, aby si svoje telo trýznila únavnými akciami. Pokiaľ pracuješ, snaž sa problémy riešiť pokojne. Ak ťa trápia niektoré o niečo viac, nedovoľ, aby intrigy a klamstvá niektorých ľudí ovplyvnili aj teba, tvoju rodinu či najbližších.

Žena, ktorú netrápi druhá brada
zdroj: Pexels/Matheus MMK

Blíženci

Horoskop hovorí, že z pohľadu hviezd ťa čaká celkom únavná nedeľa. Možno máš príliš veľa záväzkov a nevieš, odkiaľ ich začať riešiť. Hviezdy radia, aby si sa neschovávala za steblo trávy a tvrdila, že všetko je v poriadku, keď to nie je pravda. Buď realistka a rieš všetko tak, ako najlepšie vieš. Zvládneš to omnoho rýchlejšie, ako si možno myslíš.

Rak

Tento deň je vynikajúci  a vynikať budú tvoje kvality. Neočakávané emócie a tlkot srdca ťa robia žiarivou a veľmi dostupnou pre ľudí vôkol teba. Stretnúť môžeš aj osobu, ktorá zmení tvoj osud v sentimentálnej oblasti. Aj napriek tomu, že nie všetky okolnosti budú také, aké si predstavuješ, nenechaj sa nimi odradiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop