žena

Lev

Poloha Mesiaca signalizuje deň súvisiaci s využívaním a zachovaním tvojich zdrojov. Nešetri na pozornosti, ktorú si tvoj finančný sektor zaslúži. Niektoré úlohy nemožno odložiť, ako je napríklad úprava rozpočtu alebo splatenie zostávajúcich dlhov. S Jupiterom a Venušou v opozičnom aspekte je dobré starostlivo preskúmať plány do budúcnosti, najmä ak máš malý príjem.

Panna

Dnes očakávaj priateľské vzťahy, ktoré uspokoja tvoju myseľ, ale i srdce. Je to dobrý deň na to, aby si bola v spoločnosti a venovala sa svojmu partnerského životu alebo veciam, ktoré ti robia radosť. Nie je vylúčené, že single sa môžu znovu zamilovať. Všetky Panny sú pripravené pri akejkoľvek aktivite vydať zo seba maximum, vnímať a vytvárať harmóniu vôkol seba.

Čo stihnúť do 30-tky?
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Váhy

Mesiac v tvojom dvanástom dome navrhuje zamerať sa na svoje silné stránky. Urob si dobrý prehľad o zastaraných vzorcoch a zvykoch, ktoré už nie sú pre teba platné. To ti potom umožní prežívať udalosti spontánnejším alebo priamočiarejším spôsobom s výraznou vnímateľnosťou. Budeš sa tak vedieť presadiť bez nútených krokov.

Škorpión

Horoskop hovorí, že v túto februárovú nedeľu existujú platné príležitosti na tvoje profesionálne a ekonomické zlepšenie. Udiať sa tak môže prostredníctvom priateľstiev a vzťahov s vplyvnými ľuďmi. Okrem toho to vyzerá tak, že nastal čas uzavrieť starý problém. Môže sa týkať napríklad sporu medzi tebou a tvojím priateľom. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop