Pexels/CHANNNSY

Nový rok prinesie okrem šťastia, lásky, zdravia, aj veľa povinností, ktoré ťa môžu niekedy potrápiť. Poď sa s nami pozrieť, čo ťa čaká a aký rok máš pred sebou. Budeš šťastná alebo sa ti nebude dariť? 

Baran

Život

Tvoj rok 2022 bude rokom zmien. Každú chvíľu sa budeš meniť, mať nové nápady, názory, budeš sa hľadať a objavovať krásy sveta. Vďaka tomu ho prežiješ naplno a ani minútu nebudeš ľutovať.

Práca

V práci sa ti bude dariť, no ako vždy, môžu sa objaviť úlohy, s ktorými si nebudeš vedieť poradiť. Zbytočne sa netráp sama, no požiadaj o pomoc. Myslíš si, že je to hanba, no v skutočnosti je to prejav sily.

Vzťahy

Tvoje vzťahy, či už rodinné alebo partnerské, sa budú vyvíjať podľa toho, ako sa im budeš venovať. Koľko času do nich investuješ, toľko budú rásť. No ak ich zanedbáš, môže sa stať, že o všetko prídeš.

Zdravie

V novom roku by si si mala dávať pozor na vírusy, ktoré ťa neobídu. Stravuj sa pestro a vyvážene, pretože tvoje telo je jediné miesto, kde musíš žiť celý život. Mala by si sa k nemu aj tak správať.

Býk

Život

Rok 2022 bude z veľkej časti o priateľstvách. Niektoré možno skončia, no niektoré začnú a naplnia tvoj život radosťou. Vďaka nim opustíš svoju komfortnú zónu a naučíš sa, že len odvaha plní sny.

Práca

S prácou to bude ťažšie, pretože sa môže stať, že vyhoríš. Mala by si si dávať pozor a preto, ak ťa aktuálna práca nebaví, opustiť ju. Určite si nájdeš niečo lepšie, pretože všetko je lepšie, než pracovať nad svoje sily.

Vzťahy

Vzťahy ti budú zrkadliť tvoje vlastné správanie. Keď sa nebudeš cítiť komfortne, dajú ti to druhí pocítiť. Pokiaľ budeš naladená pozitívne, aj tvoje vzťahy budú prekvitať. Nič vážne, ako rozvod alebo rozchod, ťa ale nečaká.

Zdravie

Ak si už nejaké choroby prekonala, asi vieš, že sa nemáš čoho báť. Nie je však dobré zdravie zanedbávať, pretože by si na vlastnej hlúposti pocítila zákon schválnosti. Aj keď sa cítiš zdravá, jedz vitamíny.

Blíženci

Život

Rok 2022 bude plný nových príležitostí a skúseností. Už od začiatku ti bude život ukazovať, aká vieš byť silná, pretože bude skúšať tvoju trpezlivosť. Vďaka novým výzvam si však uvedomíš, že zvládneš všetko, bez ohľadu na to, aké je to ťažké.

Práca

Tvoje pracovné úspechy na seba nenechajú dlho čakať a tento rok sa ti bude mimoriadne dariť. Aj keď budeš miestami pociťovať únavu a vyčerpanie, pôjdeš na dno svojich síl, zvládneš to. Budeš najväčšia hrdinka.

Vzťahy

Všetky tvoje vzťahy budú počas nasledujúceho roka len rásť. Nečaká ťa žiadny pád, maximálne sa môžu objaviť hádky, ktoré ťa len s konkrétnymi ľuďmi viac spoja. Mala by si byť vďačná za to, aký ľúbostný život môžeš žiť.

Zdravie

So zdravím to ale bude biednejšie. Nemala by si ho podceňovať, pretože sa ti môže prihodiť úraz a ten sa tak rýchlo nezahojí. Bude dokonca bolieť viac, než zlomené srdce po rozchode. Nemala by si ísť nad svoje sily.

Rak

Život

Rok 2022 sa bude niesť v znamení odvahy. Život ti prihrá veľa výziev, na základe ktorých otestuje tvoju odvahu a vôľu vydržať. Keď budeš úspešná, máš pred sebou rok plný radosti a šťastia. Všetko sa ti bude dariť.

Práca

Pracovné povinnosti ťa vyčerpávajú z roka na rok viac, no tentoraz si môžeš vydýchnuť. Úloh bude menej, čo sa, bohužiaľ, odzrkadlí aj na tvojej finančnej situácii. Mala by si porozmýšľať nad zmenou.

Vzťahy

Vo vzťahoch môžeš pocítiť mierne turbulencie, no to len preto, pretože budeš zameraná viac na prácu, než na súkromie. Nauč sa vo všetkom hľadať rovnováhu, aby si tvoji milovaní ľudia mohli povedať, že im dávaš čistú lásku (čo je aj pravda).

Zdravie

Tvoje zdravie na tom bude dobre. Nečaká ťa nič vážne, preto sa môžeš tešiť na riskovanie a posúvanie svojich hraníc. Mala by si však zmeniť svoj jedálniček a naučiť sa pridávať do jedál zeleninu.

Lev

Život

Tvoj rok 2022 bude plný radosti a šťastia. Predtým sa ti v živote nedarilo, no teraz sa všetko na dobré obráti. Prídeš na to, že všetko je len obdobie a stačí vydržať. Tento rok si užiješ zo všetkých najviac.

Práca

V práci sa ti bude dariť, pretože budeš zodpovedná a úlohy si budeš plniť včas. Ak vytrváš v pracovnom tempe, môže ťa čakať povýšenie alebo aspoň bohaté odmeny. Nepoľavuj.

Vzťahy

Tvoje vzťahy na tom nebudú dobre, no pamätaj si, že aj ty máš na tom svoj podiel. Ak ti prekáža, v akom stave sú, rozhodni sa pre zmenu a začni na nich pracovať. Venuj sa priateľovi, zaujímaj sa o rodinu a svoj čas si rozdeľ rozumne.

Zdravie

V zdraví ťa môže prekvapiť pár chrípok, ktoré zažiješ, no nebude to nič vážne. Zanedbávať by si nemala ani návštevy doktorov a zubárov, pretože ti len podajú správy o tvojom zdraví. Vďaka nim budeš ešte vo väčšom pokoji.

Panna

Život

Rok 2022 bude pre teba zlomový. Udeje sa pár situácií, ktoré ti zmenia život, preto by si sa mala mať na pozore. Či budú dobré alebo zlé, to je len na tebe. Ty im pridáš hodnotu na základe toho, ako sa na ne pozrieš.

Práca

Práca ťa potrápi, no vieš, že môžeš byť vďačná za to, že vôbec nejakú máš. Aj keď v nej tráviš čas na úkor času s rodinou. Počas leta to vyzerá na pár dní voľna, no všetko záleží od toho, ako usilovne sa budeš snažiť.

Vzťahy

Pri vzťahoch môžeš byť pokojná. Nič zlé ťa nečaká, pretože na nikoho nebudeš zlá. Celý život pristupuješ k ľuďom láskavo, nemáš sa naozaj čoho báť. Partner sa možno rozhodne, že je na čase spraviť krok dopredu.

Zdravie

Tvoja imunita na tom v zime nikdy nie je dobre. Hlavne teraz zvýš dávku vitamínov, ktoré telo potrebuje, pretože by si mohla ochorieť. Inak ťa počas roka nečaká nič vážne, no to nie je dôvod na to, aby si so svojím zdravím hazardovala.

Váhy

Život

Tvoj rok 2022 bude v znamení nových príležitostí. Nezáleží na tom, či to budú pracovné, súkromné, alebo partnerské príležitosti. Celý svet sa ti otvorí a budeš sa môcť rozhodnúť ty sama, čo považuješ za dobré a čo za zlé.

Práca

V práci sa ti bude dariť, no miestami budeš mať pocit, že stagnuješ. Vtedy ti pomôže dovolenka, na ktorej si od pracovných povinností oddýchneš a uvedomíš si, že je skvelé mať medzi prácou a rodinou rovnováhu.

Vzťahy

Tvoje vzťahy budú na hrane, pretože bude stačiť veľmi málo k tomu, aby si ich zničila nesprávnym výberom slov. Dávaj si pozor na to, ako s ľuďmi komunikuješ, pretože by sa mohlo stať, že by si prišla o partnera, no aj o známych.

Zdravie

Choroby ťa však trápiť nebudú. Imunitu budeš mať dobrú a počas celého roka, ak si dáš pozor, nebudeš ani raz chorá. Mala by si zapracovať aj na tvojom jedálničku, aby bolo telo vyživené zvnútra.

Škorpión

Život

Rok 2022 sa pre teba bude niesť v znamení odpúšťania. Konečne v sebe nájdeš silu na to, aby si odpustila všetkým ľuďom, ktorí ti niekedy ublížili. Vďaka tomu budeš žiť ľahšie a na svet sa budeš dívať s iným pohľadom. Pozitívnym.

Práca

Tvoja práca ťa bude baviť a napĺňať. Nestane sa nič zlé, preto môžeš byť pokojná. Ak sa budeš snažiť naozaj kvalitne, čaká ťa pár zaujímavých pracovných ciest. Vďaka tomu spoznáš ďalšie kultúry a zvyky.

Vzťahy

Vo vzťahu sa ti bude dariť, pretože sa s partnerom konečne naladíte na rovnakú vlnu. Odpustíš mu všetko, čo ti predtým urobil a zranilo ťa to. Už od začiatku budeš pociťovať veľmi silnú lásku. Nie však iba ku priateľovi, no najmä ku rodine.

Zdravie

Tvoja imunita môže byť pár mesiacov oslabená, preto by si osud nemala pokúšať. Nemuselo by to skončiť dobre. Radšej si daj od všetkého pauzu, zameraj sa na jógu a pilates a neskúšaj nič náročné. Pomôže ti taktiež meditácia.

Strelec

Život

Tvoj rok 2022 bude v znamení lásky. Máš pred sebou naozaj krásny rok, ktorý nepremrhaj. Môžeš stretnúť lásku v každej podobe, preto je dobré, aby si mala oči stále otvorené. Nemaj však ružové okuliare, pretože by si bola neskôr sklamaná z reality.

Práca

Od napätia v rodine budeš utekať do práce. Veľmi rýchlo sa tak môže stať, že v práci budeš viac, než doma. Dávaj si pozor na to, aby si nespadla do workoholizmu, pretože by to nemalo pozitívne následky. Neskôr by všetko vyplávalo na povrch

Vzťahy

O tvoje vzťahy sa nemusíš báť. Aj keď možno pocítiš mierne napätie, veľké hádky ťa nečakajú. Partnerský vzťah ťa potrápi trošku viac, no chce to len trpezlivosť a počúvanie. Keď partner hovorí, počúvaj ho a budeš múdrejšia.

Zdravie

Tvoje zdravie na tom bude dobre. Nebudeš sa musieť o nič starať, nečakajú ťa žiadne zranenia, pri ktorých by išlo o život. Pravidelne však jedz vitamíny, aby si nedostala vírus, ktorý je v dnešných časoch nebezpečný.

Kozorožec

Život

Tvoj rok 2022 sa bude niesť v znamení nového života. Môžeš očakávať prírastok v rodine – či už bude tvoj, alebo niekoho iného, je na osude. Rozhodne sa však máš na čo tešiť, pretože nový život prinesie výzvy a dobrodružstvá. Nebudeš sa nudiť.

Práca

Ani teba neminú ťažké pracovné úlohy, na ktoré ale nebudeš sama. Vytvoríš si okolo seba kolektív ľudí, ktorí ťa vždy podporia, podržia a budú pri tebe stáť. Chodiť do práce ťa bude baviť najviac zo všetkých.

Vzťahy

Partner sa konečne rozhýbe a požiada ťa o ďalší krok vo vašom vzťahu. Rozhodne jeho ponuku prijmi, pretože by si mohla prísť o svoje životné šťastie. Ak si single, netlač na to, aby si si niekoho našla, pretože tak to pôjde ešte ťažšie.

Zdravie

Mala by si si dávať pozor na to, aby si neprechladla. Môžeš dostať to, čoho sa najviac bojíš a až potom by šlo o život. Dodržuj všetky pravidlá, každý deň doplňuj vitamíny a jedz iba vyváženú stravu. Pomôže ti to.

Vodnár

Život

Tvoj rok 2022 bude kreatívny. Už od začiatku budeš sršať originálnymi nápadmi, návrhmi, vylepšeniami a novým spôsobom života. Prinesie ti to do súkromia oveľa viac energie, než by si sama čakala a nikdy nebudeš unavená.

Práca

Pracovné nasadenie sa vďaka tomu zvýši o 110 % a bude nemožné ťa zastaviť. Nadriadení z teba budú v úžase a nebudú stíhať s pochvalami. Vďaka tomu sa môžeš tešiť na bohaté odmeny alebo prémie, ktoré ti spríjemnia život.

Vzťahy

O tvoje vzťahy sa nemusíš báť. Žiadne hádky a ani nedorozumenia, ktoré by skončili teatrálne alebo rozchodom, sa nebudú konať. Miestami ti príde, že žiješ veľmi nudný život, no neskôr si uvedomíš, že to je vlastne dobré.

Zdravie

Tvoje zdravie bude ako na hojdačke. Raz budeš zdravá, no potom budeš chorá. Niekoľkokrát sa to takto otočí a teba to prestane baviť. Zameraj sa preto na to, aby si sa o svoje telo dôkladne starala a nevystavovala ho vírusom.

Ryby

Život

Rok 2022 bude v znamení stability. Konečne sa prestaneš porovnávať, ustáliš si svoje názory, mienky, uvedomíš si, čo chceš v živote robiť a vďaka tomu sa ti bude žiť omnoho ľahšie. Každý deň budeš prežívať tak, ako by bol tvoj posledný.

Práca

Pracovných povinností bude veľa, no nájdeš rovnováhu a rovnako veľa budeš aj oddychovať. Určite to bude lepšie, než minulý rok, pretože budeš vedieť, čo od života chceš a všetko tomu podriadiš. Tvoja práca ťa nebude ovládať.

Vzťahy

Vo vzťahoch budeš mať smolu, pretože budeš single aj napriek tomu, že sa stále snažíš niekoho hľadať. Ak máš dlhodobý vzťah, skôr spadne do stereotypu, než by sa posunul ďalej. Najprv ťa to bude štvať, no neskôr budeš rada, že vzťah vôbec máš.

Zdravie

Aspoň to zdravie bude poslúchať. Nemusíš sa báť absolútne ničoho, pretože sa ti nič zlé nestane a ani návštevy doktorov sa nebudú konať. O svoje zdravie sa dôkladne staráš, tak sa ti odmení v takejto podobe. Môžeš byť rada.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy