Žena s riflovou bundou
Pexels/Klaudia Ekert

Viesť dvojitý život nie je správne. Niektorí ľudia sú však takí „dobrí“, že majú sklony k tomu, aby mali dvoch partnerov súčasne a považujú to za normálne a prirodzené. Ak túžiš po monogamnej láske, vyhni sa vo vzťahu osobám, ktoré sa narodili sa v týchto znameniach.

Váhy

Človek v znamení Váhy sa celý život môže cítiť tak, akoby stál na rázcestí. Rovnováhu hľadá veľmi ťažko, pretože buď robí všetko na 100 % alebo nerobí vôbec nič. V jeho vnútri sa nachádza veľa lásky, preto tento človek je schopný mať dvoch partnerov súčasne.

Nevie si predstaviť, že by dal toľko lásky iba jednému. Nevýhodou tohto znamenia je nerozhodnosť. Aj keď vie, že mať dva vzťahy nie je správne, nevie sa rozhodnúť, koho by mal opustiť. Snaží sa ich udržiavať dovtedy, dokým to bude možné.

Ryby

Druhým znamením sú Ryby. Citlivý človek v tomto znamení sa dokáže zamilovať do každého, kto mu prejaví aj ten najmenší skutok lásky. Miluje umenie a svoj život žije viac-menej bohémskym spôsobom.

Emócie sú pre tohto človeka veľa dôležité, preto je pravdepodobné, že dokáže mať spojenie na hlbšej úrovni s viacerými ľuďmi súčasne. Neprekáža mu to, lebo nemá žiadne postranné úmysly. Neublížil by ani muche, nie to partnerovi, ktorého miluje.

Blíženci

Nie je žiadnym prekvapením, že posledným znamením sú Blíženci, ktorí vo svojej podstate predstavujú dvojičky. Povaha tohto človeka je mierne rozdvojená, preto dokáže udržiavať viac vzťahov súbežne. Je schopný si to ešte aj užívať, lebo každý vzťah mu dáva niečo iné. V jednom vzťahu môže byť milujúci a zodpovedný partner, no a v tom druhom môže byť dobrodruh, ktorý rád objavuje nové veci a cestuje.

Toto všetko sú vlastnosti Blíženca, preto je prirodzené, že ich chce takýmto spôsobom rozvíjať. Výhodou je, že Blíženec sa vie rozhodovať veľmi rýchlo, preto nemá problém ako znamenie Váhy – keď mu na tieto vzťahy prídu, okamžite sa rozhodne iba pre jeden z nich.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy