Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Komunikácia a dôvera patria medzi základné piliere fungujúceho vzťahu. A to nielen medzi dvoma zaľúbencami, ale aj medzi priateľmi. Ak máš mať kamarátku, ktorá stojí za to, musíte si navzájom veriť a podporovať sa. Nie každá však taká prirodzene je. Ale pozri sa, ktoré 4 znamenia sú tie najspoľahlivejšie!

Baran

Zatiaľ čo si každý dáva pozor na to, čo povie, aby niekoho neurazil, žena v znamení Barana taká naozaj nie je. Pravda je pre ňu v každom vzťahu prvoradá, a záleží jej na nej, aj keď občas bolí. Preto ti ako kamarátka povie všetko vždy narovinu. Aj keď sa to môže zdať ako zlá vlastnosť, je to presný opak. Tým, že je pravdovravná, robí vlastne ľuďom láskavosť. Klamať ti teda nikdy nebude.

Lev

Žena v znamení Leva je neuveriteľne podporujúci človek v každom vzťahu, v ktorom sa nachádza, a teda aj v tom priateľskom. Ľudí priťahuje svojou pozitívnou energiou a je otvorená ku každému, kto sa ocitne v jej blízkosti. Okrem toho sa nikdy na nič nehrá a čo má na srdci, to aj na jazyku. Ľudia, na ktorých jej záleží sa na ňu môžu vždy spoľahnúť.

Strelec

Kamoška v tomto znamení bude vždy pri teba stáť vtedy, keď to potrebuješ. Bude ťa podporovať a fandiť ti bez ohľadu na to, akým smerom sa rozhodneš ísť. Je prirodzene temperamentná a svoju energiu využíva na to, aby potešila svoje okolie. Jej pozitívnym vibráciám sa nedá vyhnúť.

Škorpión

Ak má „škorpiónka“ niekoho rada, stojí pri ňom nech sa deje, čo sa deje. Žiaľ, častokrát podporuje aj tých, ktorí si to nezaslúžia. Preto si aj ona na oplátku zaslúži niekoho, kto si jej priateľstvo bude vážiť. V takomto prípade bude priateľstvo večné a úprimné.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife