rande

Sviatok zamilovaných je len raz v roku, avšak i napriek tomu, že by sme si lásku mali prejavovať počas bežných dní v roku, tento je predsa o čosi špeciálnejší. Koľko lásky dopraje dnes horoskop tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Dnešný utorok bude pre teba priaznivý a to predovšetkým v citovej oblasti. Môžeš zažiť so svojím drahým veľmi príjemné chvíle. Horoskop hovorí aj o tom, že čím bližšie k tebe je mesiac marec, tým viac sa budeš vo vzťahovej oblasti cítiť zamilovanejšie. V práci by bolo fajn dať si prestávku od tých vecí, ktoré ťa nenapĺňajú. Ak ich robíš len z donútenia, okamžite s nimi prestaň.

Býk

Ak sa nevieš rozhodnúť medzi dvoma partnermi, horoskop hovorí, že sa blíži čas, kedy si budeš musieť vybrať. Tie, ktoré sú v stálom vzťahu, čaká príjemný a láskyplný deň so svojou polovičkou. Je možné, že sa v práci naskytnú nejaké problémy s kolegami. Čoskoro však príde zmena a ty si budeš môcť vydýchnuť.

Blíženci

Dnes je planéta Merkúr na tvojej strane. Ak sa v tvojom živote objavili nové známosti, hviezdy ti budú naklonené v ich ďalšom spoznávaní. V prípade, že si vo vzťahu, priprav pre svojho partnera milé prekvapenie, poteší sa. Pracovných príležitostí je viac než dosť, avšak predsa by si mala byť opatrná vo finančných záležitostiach.

Rak

Podľa všetkého dnes budeš nútená ujasniť si akési nedorozumenia, ktoré vznikli v pracovnej oblasti. Nie je to celkom tvojím zapríčinením, no nebudeš sa v tomto smere cítiť najlepšie. Dôležitejšie však je, aby si sa vysporiadala s tým, že máš okolo seba falošných a málo spoľahlivých kolegov. O to viac si dopraj romantický večer vo dvojici s tým človekom, na ktorom ti tak veľmi záleží.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop