Pexels/Borba

Aký nádherný pocit je milovať a byť milovaný. I keď to mnohí z nás berieme ako samozrejmosť, ľudský kontakt je azda najdôležitejšia súčasť nášho bytia, bez ktorého by sme upadli do hlbokého smútku a depresií. Práve naša milovaná polovička nám dáva motiváciu a chuť čeliť všetkým prekážkam, ktoré na nás čakajú na našej životnej ceste.

Nie nadarmo sa hovorí, láska hory prenáša. Sú však muži, teda títo muži narodení v týchto znameniach zverokruhu, viď nižšie, ktorí ale potrebujú cítiť, že sú slobodní a vzťahu sa tak trochu boja. Preto radšej pri nich netlač na pílu a skús dať tomu štipku času a voľnosti.

Býk

Býk je od prírody mlčanlivý a zmyselný. Dáva si načas a ku každej úlohe pristupuje s veľkou opatrnosťou. Zväčša sa neponáhľa, nie je netrpezlivý, prchký ani impulzívny. Najprv porozmýšľa a do akcie sa vrhá až po dobrej večeri, dlhom odpočinku a opätovných úvahách. Vďaka tomu robí často múdre rozhodnutia. Alebo sa jeho rozhodnutia aspoň pokladajú za rozvážne.

Na druhej strane sa však nerád púšťa do vzťahu a nie každej žene dá šancu, i keď by vlastne mohla byť skvelá partnerka. To už ho musí naozaj poriadne poblázniť, aby si ju pripustil bližšie k telu. A to bude zrejme len taká, ktorá mu ukáže, že sa dokáže zaobísť aj bez neho, no on bez nej nie.

Panna

Panna muž je odjakživa presne taká osoba, ktorá najprv myslí na poriadne rozbehnutú kariéru a vzťah? Ten počká. Len máloktorá sa mu dokáže dostať pod kožu, on si totižto ženy veľmi ani nevšíma. Ak mu predsa len nejaká padne do oka, je veľmi opatrný a nesmie ho vystrašiť nejakým chtíčom po vzťahu. Ujde!

Škorpión

Toto znamenie zverokruhu je veľmi zvláštne. Na jednej strane vystupuje ako priateľský túžiaci po ľudskom kontakte, na druhej strane nemá problém tváriť sa odmerane a ignorantsky. Dostať do vzťahu Škorpióna je umenie, ale aj výzva. Obdivuje ženy, ktoré sa neboja povedať čo chcú, ktoré sú nezávislé a nepotrebujú nutne muža pre život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy