Photo by Flemming Fuchs on Unsplash.com

Láska nemá byť ťažká. Tá pravá láska. Nemá byť ťažké zaľúbiť sa, ak je to s tou správnou osobou. Nemá byť ťažké milovať ťa, ak ťa ľudia milujú úprimne. Nemá byť ťažké dávať niekomu lásku, ak mu dôverujeme.

Prejavovať lásku je niečo, čo každému z nás ide inak. Niekomu ľahšie, niekomu ťažšie.

Tieto veci niekto robí automaticky a je pre neho samozrejmosť vyjadrovať lásku každú chvíľu. Možno vyrastal v dobrej rodine, ktorá bola naučená, že láska je niečo prirodzené (a tí, ktorí ho to naučili, mali pravdu). 

Láska sa vyjadruje človeku ťažšie, ak vyrastal v nekompletnej rodine alebo ak neboli zvyknutí na (prehnané) prejavy lásky. Nerobí to z neho zlého človeka, on len potrebuje viac času. On vie o láske, cíti ju a dáva ju najavo. Možno len iným spôsobom, akým si ty bola naučená.

Avšak, teba si ľudia musia zamilovať už na prvý pohľad. Máš byť s niekým, kto ťa presvedčí o tom, že nie je ťažké ťa ľúbiť.

Si žena, ktorá má veľa lásky a čaká len na toho správneho muža, ktorému by lásku mohla odovzdať.

Snívaš o tom, že budeš mať priateľa a budeš mu vyjadrovať lásku na každom kroku. Budeš mu nechávať zamilované odkazy, budeš mu venovať pozornosť a budeš ho chváliť, keď sa mu vydarí deň… no najdôležitejšie je, že ho budeš milovať. Vieš, že to bude muž, ktorý si ťa skutočne zaslúži. Ktorý bude vedieť, aký poklad v tebe má.

Musíš si však na takého muža, ktorý ťa bude úprimne a jednoducho milovať, počkať.

Teba nie je ťažké ľúbiť. Si vďačná za každý prejav lásky, za každú minútu pozornosti a za každé jemné slovo. Máš tak nádherné srdce, že ten pravý muž musí okamžite milovať každú jednu časť z neho.

Buď s niekým, kto ti to dá najavo. Kto ťa presvedčí o tom, že milovať ťa, je tá najprirodzenejšia vec na svete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating