Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

Si s tvojim priateľom už dlhšie a nevieš, či ťa miluje, pretože ti to nepovedal? Láska nestojí len na slovách, ale hlavne na činoch, ktoré robíme. Ak tvoj priateľ robí presne tieto veci, môžeš si byť istá, že ťa ľúbi:

Chce s tebou tráviť veľa času

Chce investovať čas do vášho spoločného vzťahu. Hoci máte obidvaja veľa školy, práce, povinností a iných vecí, ktorým sa musíte venovať, vie si na teba stále nájsť čas. Napíše ti aj keď je zaneprázdnený, pretože mu na tebe záleží.

Pýta sa, aký si mala deň

Komunikácia vo vzťahu je dôležitá, opakujem to stále. Ak tvoj partner vynaloží námahu na rozhovor s tebou, hoci je veľmi unavený, môžeš si byť istá, že ťa má rád. Vždy sa ťa opýta aký si mala deň a čo zaujímavé sa ti stalo.

zdroj: Photo by Relevante design on Unsplash.com

Dôveruje ti

Partner, ktorému na tebe skutočne záleží, o tebe nemá žiadne pochybnosti. Ak ti tvoj partner preukazuje dôveru vo všetkých veciach, ukazuje tým, že si pre neho dobrá partnerka.

Pomáha ti, keď to potrebuješ

Či už sa jedná o hŕbu domácich prác alebo o psychické vyčerpanie, vždy ti pomôže. Vieš, že ti preukazuje lásku, ak sám od seba navrhne, nech si upratovanie domácnosti rozdelíte alebo ak za tebou príde, nech mu povieš, čo ťa trápi.

Rešpektuje tvoje názory

Kľúčovým momentom pre vzťah je aj ten, keď majú partneri na vec odlišný názor. Ak mu na tebe záleží a má ťa rád, tvoje názory a vyslovené myšlienky rešpektuje.

zdroj: Photo by Ana Francisconi on Unsplash.com

Pýta sa ťa, ak o niečom rozhoduje

Je v poriadku, ak máte vo vzťahu rozdelené úlohy, kto sa o čo stará a kto o čom rozhoduje. No niekedy sa stane, že na rozhodnutie budeš potrebovať partnera. Ak sa tvoj partner v takejto situácii obráti na teba, ľúbi ťa.

Otvorene hovorí o minulosti

Ak muži vedia, že žena s ktorou momentálne sú, nie je pre nich tá pravá, o svojej minulosti hovoria čo najmenej. Môžeš si byť istá, že tvoj partner ťa má rád, ak sa ti otvorí a povie ti aj o nej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating