instagram.com/explorerssaurus_

Myslíš na to niekedy aj ty? Prečo existujú muži, ktorí nevedia prestať myslieť na svoje ex a stále žijú v minulosti? U žien to neriešime a vidíme to častejšie, než u mužov – preto nás to u ich tak zaskočí. Vďaka dnešnému horoskopu sa dozvieš, čo sa za tým skrýva.

Baran

Muž v znamení Barana nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože jej veľa vecí neodpustil. Bez toho sa však neposunie ďalej a stále ho to bude trápiť.

Býk

Tento muž nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože vie, že to, čo k nemu cítila bolo úprimné. Myslí si, že už takú nenájde a preto má stále chuť bojovať. Podvedome však tuší, že nemá šancu.

Blíženci

Muž v tomto znamení nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože s ňou cítil veľké prepojenie. Vie, že sa s ňou mohol porozprávať o všetkom, ich komunikácia vôbec neviazla a to sa mu na nej páčilo.

Rak

Muž v znamení Barana nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože ho podviedla. Nebola mu verná a jeho to zničilo. Bude na ňu myslieť stále, pretože kvôli nej bude mať v budúcnosti problém s dôverou.

Lev

Muž v tomto znamení nevie prestať myslieť na svoju ex priateľku preto, pretože bola veľmi krásna. Rozpráva o nej všade, má stále jej fotky a z mysle mu nezmizne ešte dlho.

Panna

Tento muž nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože spolu mali nezabudnuteľné zážitky. Chápe, že človek takéto zážitky zažije len raz za život, preto si ich tak cení a rád sa k nim vracia.

Váhy

Muž v znamení Váhy nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože mu priniesla samé nepríjemné veci. Často míňala jeho peniaze, nepýtala si na nič povolenie a manipulovala ním.

Škorpión

Muž Škorpión nevie zabudnúť na svoju ex preto, pretože s ňou zažíval skvelé milovanie. Označil ju za svoju najlepšiu milenku a nevie si predstaviť, že sa jej niekto vyrovná.

Strelec

Tento muž nevie zabudnúť na svoju ex preto, pretože si vedela užívať prítomný okamih. Ešte nikdy nestretol takú ženu, čo by bola nonstop naladená pozitívne a zo všetkého sa radovala.

Kozorožec

Muž v znamení Kozorožca nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože bola naozaj dobrá žena. Nemal s ňou žiaden problém a trávil s ňou dosť času, no občas ho už nudila.

Vodnár

Muž v tomto znamení nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože s ňou má spoločné zvieratko. Tým pádom sa s ňou musí stretávať a je to pre neho dosť bolestivé.

Ryby

Muž v znamení Ryby nevie prestať myslieť na svoju ex preto, pretože cíti, že to medzi nimi nie je doriešené. Rád by to doriešil, inak ho to bude stále nervovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy