Photo by cottonbro from Pexels

Láska to nie sú vždy len úsmevy a šťastím rozžiarené oči. Občas sú to slzy smútku, sklamania či hnevu. Áno, dokážeme plakať kvôli niekomu, koho milujeme, no aj tu existujú určité hranice. Ak sa prekročia, musíš si uvedomiť, že ten, ktorý ťa trápi, nie je ten, ktorý si tvoju lásku naozaj zaslúži.

Ten pravý nedovolí, aby si sa kvôli nemu deň čo deň trápila. Ten pravý nedovolí, aby váš vzťah bol neustály kolotoč hádok či sklamaní, ktoré sa bude snažiť zachrániť chvíľkovým pocitom, že je zas všetko fajn. Ten pravý jednoducho nedovolí, aby si čo i len na sekundu pochybovala o tom, či ťa skutočne miluje.

Žiaden chlap na svete si nezaslúži, aby si kvôli nemu plakala tak, ako to robíš. Je ťažké uvedomiť si to, no občas nám slzy tečú po tvári kvôli niekomu, kto by si zaslúžil akurát tak jednu facku a upadnúť do zabudnutia. Ale to len tak nejde, však?

To je tá zvláštnosť na láske. Je krásna, no vie aj bolieť. A občas je poriadne slepá. No otvoriť oči si musíš iba ty sama. Opýtaj sa samej seba pred zrkadlom, či si vieš predstaviť, že sa kvôli nemu budeš rovnako trápiť aj o 10 rokov. Určite nechceš, aby to tak bolo. Nikto nesníva o vzťahu v slzách. Ľudia túžia po vzťahu, ktorý ťa naplní pokojom a šťastím, nie beznádejou.

Preto, ak nie je ničím zvláštnym, že večer plačeš do vankúša, ak máš pocit, že ťa viac trápi ako miluje, že ťa viac rozčuľuje ako rozosmieva, je čas dať mu zbohom. Pretože raz do tvojho života vstúpi niekto, pri kom ti budú tiecť slzy iba od smiechu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating