Photo by Ana Francisconi on Unsplash.com

Prinášam ti dôvody, pre ktoré sa jednotlivé znamenia boja zamilovať. Aj keď ti poviem, že absolútne vôbec nemusíš mať strach. Láska je krásna. 🙂

Baran

Miluješ svoj single život. V skutočnosti ti to vyhovuje oveľa viac než vzťah. Si egoistická a zahľadená do svojich potrieb. Myslíš si, že láska by ťa zbytočne spomalila na ceste za tvojou budúcnosťou.

Býk

Tvoja komfortná zóna je to, čo nechceš opustiť ani kvôli vzťahu. Si tvrdohlavá a veci robíš rada po svojom. Nenávidíš zmeny a v skutočnosti sa vzťahu bojíš.

Blíženci

Bojíš sa lásky, pretože si myslíš, že by ťa obmedzovala. Si veľmi nepredvídateľná a rada robíš spontánne rozhodnutia. Chceš vedieť o všetkom všetko, preto nevyhľadávaš lásku.

zdroj: Photo by Cristian Newman on Unsplash.com

Rak

Nechceš zažiť bolesť, ktorá príde po rozchode. Miluješ ľudí, samozrejme, ale do vzťahu sa nehrnieš, pretože nechceš mať zlomené srdce.

Lev

Ľahko sa zamiluješ a dlho zamilovaná aj zostaneš. No na druhej strane si veľmi podobná žene, ktorá je narodená v znamení Raka, pretože aj ty sa bojíš sklamania a toho, že tvoja láska bude nešťastná.

Panna

Bojíš sa lásky, pretože vieš, že máš zlé vlastnosti a robíš chyby. Tieto komplexy menejcennosti ti bránia zamilovať sa, pretože nevidíš to, čo je pravda, ale to, čo chceš vidieť.

zdroj: Photo by Marcelo Matarazzo on Unsplash.com

Váhy

Snívaš o láske, ktorá bude ako z filmu. To je prekážka, ktorá ťa brzdí, aby si sa naozaj zamilovala, pretože nikdy nič nebude ako z rozprávky. Si nerozhodná a nevieš si vybrať z toho, čo ti život ponúka.

Škorpión

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa bojíš lásky preto, lebo nechceš, aby ťa zradila. Už si to zažila a netúžiš po tom, aby sa to opakovalo.

Strelec

Si energická a zvedavá. Každý deň túžiš cítiť vzrušenie a nadšenie pre život. Bojíš sa toho, že vo vzťahu by si stratila adrenalín a tvoj vzťah by spadol do rutiny.

zdroj: Photo by Devon Divine on Unsplash.com

Kozorožec

Si disciplinovaná a máš obrovskú sebakontrolu. Bojíš sa lásky, pretože je neistá. Nikdy nevieš, čo ťa čaká a čo máš vlastne očakávať. To je dôvod, prečo si zároveň aj taká opatrná.

Vodnár

Potrebuješ čas a slobodu. Pozeráš sa na svet s otvorenými očami a bojíš sa lásky, pretože nechceš, aby ti pristrihla krídla. Miluješ svoju nezávislosť a nechceš ju stratiť.

Ryby

Bojíš sa toho, že by si lásku len využívala. Si nesebecká a vždy radšej dáš, ako zoberieš. Často sa však ocitneš v myšlienkach, že aj ty by si rada niečo dostala. Bojíš sa, že od lásky by si požadovala všetko.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating