muž má záujem

Nie vždy je to jednoduché, no zas nie až také zložité. Skutočnosť, či má dotyčný muž o teba naozajstný záujem je možné zistiť rôznymi spôsobmi. Najčastejšie sa však prezradí signálmi, ktoré vysiela. 

Samozrejme, existujú i také situácie, kedy jeho záujem nie je potrebné žiadnym spôsobom analyzovať, pretože je jasne viditeľný. Nech je tomu už akokoľvek, ak ho akýmsi spôsobom priťahuješ, dá ti o tom vedieť napríklad aj týmito znakmi.

Spôsob komunikácie

Komunikácia má mnoho podôb. V tomto prípade ho však dokážu prezradiť oči. Ak má o teba iný ako priateľský záujem, nespustí ich z teba, ten pohľad budeš jednoducho cítiť. Očný kontakt bude udržiavať takmer po celý čas vášho rozhovoru. Zároveň sa nenechá rozptýliť absolútne ničím v okolí, pozornosť bude upriamovať na teba.

Nie všetko je však len o verbálnej komunikácii, aj reč tela toho dokáže povedať veľa. V prípade, že sa počas spoločného debatovania z času na čas priblíži bližšie k tebe, ide o signál, ktorým preukazuje svoju náklonnosť. Ak by ci z neho cítila akúsi nervozitu, je to v poriadku. Takto sa v prítomnosti ženy správa muž, ktorý má o ňu záujem.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating