žena

Znie to neuveriteľne, no pred nami je predposledný májový týždeň. Horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia bude obzvlášť krásny a priaznivý. Planéty prajú láske, ale i pracovným úspechom. Môžeš sa tešiť aj ty?

Znamenia, ktoré čaká krásny týždeň

Blíženci

Nastávajúcim týždňom nastane pre tvoje znamenia nová éra. Planéty, ktoré vstúpia do tvojho znamenia, sú pripravené poskytnúť ti veľa uspokojenia nielen v profesionálnej oblasti. Nachádza sa medzi nimi aj Venuša, ktorá nebola v poslednej dobe obzvlášť elektrizujúca. Vráti sa, aby ti priniesla veľké emócie.

Rak

Aj ty sa môžeš spoľahnúť na krásnu planétu lásky, ktorá bude aktívna vo tvoj prospech a prinesie ti šťastie v láske. Pokiaľ si slobodná, horoskop radí nečakať, pretože ti bude naozaj veľmi ťažké odolať. Dni plné emócií prichádzajú a podporí ťa dokonca aj nádherný Mesiac. Užívaj si nasledujúce dni naplno, patria ti.

žena
zdroj: Pixabay/LisaLiza

Lev

Pre tvoje znamenie prichádzajú taktiež skvelé správy. Venuša prestane byť nepriaznivá a vráti sa na tvoju stranu. Očakávať môžeš pokojné chvíle v milostnom živote. Aj Jupiter sa vráti na tvoju stranu, čo znamená, že prichádza k tebe obdobie šťastia, ktoré ťa privedie k dôležitému výsledku.

Okrem toho sú pred nami stále májové astrologické udalosti, ktoré nás nenechajú chladnými. Niekto môže dokonca aj otehotnieť. Viac sa dozvieš v tomto našom článku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy