Two Women on Balcony from Pexels

Jedným z najdôležitejších vecí v živote ženy je mať dobrú priateľku.

Tú svoju „BFF“, ktorá bude pri tebe vždy stáť, vypočuje ťa, keď ťa niečo ťaží, naleje pohár vína bez toho, aby sa ťa musela pýtať, a ty tak vieš, že vaše priateľstvo má naozaj pevné základy. Avšak, veľakrát sme sa presvedčili o tom, že nie všetky kamarátky, nimi naozaj sú. Veľa o lojalite k priateľom napovedia práve vlastnosti danej osoby. A tie môžeš ľahko poznať vďaka znameniu, v ktorom je človek narodený. Ak sa pýtaš, či môžeš veriť tej svojej, zisti, či nie je jedným z nasledujúcich troch znamení. Tie sú totiž k svojim priateľom najvernejšie.

Škorpión

Žena v znamení Škorpióna býva vo svojich vzťahoch veľmi žiarlivá a je jedno, či ide o jej partnerský alebo kamarátsky vzťah. Avšak, ak hľadáš niekoho, kto ti bude verným priateľom až do smrti, je to práve ona. Zastane sa ťa vždy, keď to budeš potrebovať a nič za to nebude očakávať.

Je to žena, ktorá či niekoho nenávidí alebo miluje, nikdy svoj postoj nezmení. Akonáhle nájdete spoločnú reč a „sadnete si“, vieš, že si našla človeka, na ktorého sa môžeš vždy spoľahnúť. Avšak, ak zažije z tvojej strany zradu, vaše priateľstvo pôjde dole kopcom.

Rak

Ľudia v znamení Raka sú presne tí, ktorí vo vzťahoch berú všetko alebo nič. Hovorí sa, že sa na svojich najbližších prichytia klepetami a nikdy sa ich nepustia. Ide o veľmi emotívne znamenie, ktoré má city hlbšie ako iné. Vedia, aké to je, keď ťa niekto sklame a preto ťa budú od tohto pocitu chrániť.

Na rozdiel od Škorpióna ťa kamoška račica dokáže za chrbtom poohovárať, ale len aby predišla konfliktu. Neznamená to však, že ťa má rada menej alebo že by si jej nemohla veriť. Ona je tá, ktorá sa o teba v prípade potreby vždy postará.

Lev

Levica si svoje kamarátky bráni tak, ako nikto iný. Ak sa jej kamarátke stane niečo, z čoho je smutná, dokáže sa sama veľmi naštvať. Po tvojom boku bude stáť nech sa deje, čo sa deje.

Rada sa obklopuje ľuďmi, ktorí obdivujú jej vlastnosti a navzájom sa tak dopĺňajú. Je veľkorysá a dala by ti aj to posledné, čo má. Ak si s niekým dobre rozumie, väčšinou sa to už nikdy nezmení.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife