Nuž, tak to proste niekedy chodí, nie každý jedinec dopraje tomu druhému radosť, či šťastie. Jednoducho nie je v našich silách niekomu prikázať, aby bol prajný  a tešil sa z úspechov cudzích, i keď on sám poriadne toho veľa nedosiahol. Čo nám teda ostáva? Zmieriť sa s tým, že ľudia sú závistliví.

Niekto je nad vecou a niekoho ide poraziť z toho, keď vidí, že sa ti darí. Dokonca, niektoré znamenia zverokruhu však k tomuto majú oveľa bližšie. Chceš vedieť, ktoré to sú?

Ryby 

Na prvý pohľad dokážu poriadne pekne zmiasť svojou milotou a radostnou tvárou, avšak, ako náhle máš niečo, čo nemá dotyčný narodený v tomto znamení zverokruhu, ups, začnú na teba útočiť. Žiarlivosť a závisť dokáže Ryby dohnať až k tomu, že ti nebudú schopné odpustiť absolútne nič. Ak by sa to malo zhodnotiť, toto znamenie je jedno z najzávistlivejších znamení v zverokruhu. Ale, ak chcú Ryby s touto črtou popracovať, dokážu to utlmiť.

zdroj: unsplash.com

Baran

Azda najviac by ho dokázalo nahnevať, keby si mala niečo, čo by podľa neho ti nemalo patriť. Veď nie nadarmo sa hovorí, že je to tvrdohlavé a veľmi rýchlo výbušné znamenie. Najlepšie bude, ak len pokrčíš plecami a pôjdeš ďalej. Hádať sa s Baranom naozaj nevyplatí. Má svoj meter a vlastnú logiku, ostatné ani neberie do úvahy. Snaž sa pred ním čo najmenej chváliť a tak sa vyhneš nejakým nepríjemnostiam.

Panna

Toto špecifické znamenie dokáže byť pekelne zákerné, a to v prípade, že sa niečo nedarí a niekomu áno. Panna vie byť aj veľmi prajná, no to len na ľudí, ktorí pre ňu niečo znamenajú, možno niekoľko rodinných príslušníkov a musí sa k tomu dopracovať sama. Zas ti len ostáva radšej mávnuť rukou a veľmi sa nezapodievať závisťou. Veď predsa, každý si je zdrojom svojho šťastia sám. Ak sa cítiš dobre, tak to je hlavné!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.