Influencer Samozvaný s partnerkou

Ďalší influencer a TikToker fanúšikom na Instagrame a TikToku prezradil nádhernú správu. Originálnejšie oznámenie tehotenstva si ešte nevidela. 

Zdá sa, že baby boom v slovenskom šoubiznise ešte ani zďaleka neskončil. V poslednom období sa sociálne siete práveže hemžia oznámeniami tehotenstiev či narodeniami celebritných bábätiek.

Iba pred niekoľkými dňami sa stal otcom moderátor z rádia Europa 2, Samo Procházka. Už pár dní prenáša aj Laura zo šou Love Island. Bábätko tiež čaká raperka Aless a množstvo ďalších známych tvárí.

K nim sa teraz pridal aj Samuel Miškov, ktorý ti je možno viac známy pod používateľským menom na sociálnych sieťach. Volá sa tam Samozvaný a prednedávnom si ho tiež mohla vidieť súťažiť aj v šou Bez servítky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Otcom bude aj tento známy influencer

Samuel je známy tým, že na svoj Instagram či TikTok pridáva vtipné videá a zaujímavosti zo sveta, o ktorých si možno predtým nevedela. Teraz však fanúšikov potešil nádhernou správou. S partnerkou čakajú bábätko.

Tehotenstvo oznámili jedným z najoriginálnejších videí. Rozprávajú v ňom zaujímavosti o sebe, z čoho nakoniec vysvitlo, že krásna Diana pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Okrem toho ale na Instagram pridali aj krásne fotky s veľavravným popisom.

„Na prebdené noci, strach, obavy, stres a zodpovednosť sa dá pripraviť len sčasti. Ale určite nie je ten malý človiečik pripravený na tú lásku, ktorá už teraz praská vo švíkoch. Zahrnieme ťa ňou a budeš tá najmilovanejšia coura na svete! Tešíme sa na teba,“ pripísali budúci rodičia k záberom.

Pod videom a fotkami Samovi a Diane blahoželajú fanúšikovia, ale aj známe tváre nášho šoubiznisu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Samuel Miškov (@samo_zvany)

Ku gratuláciám sa pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/samo_zvany

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News