Influencerka Mikela Vlček s manželom Miroslavom

Známa slovenská influencerka v stories na Instagrame prekvapila srdcervúcim priznaním. Vyjadrila sa k rozchodu s manželom, o ktorom sa už dlhšie špekulovalo. Priznala, že sa naozaj rozvádzajú. Prečo?

Influencerka Mikela Vlček sa pred pár mesiacmi objavila v šou Bez servítky. Išlo však o netradičný súťažný týždeň, keďže tam vtedy súperila s manželom Miroslavom. O pár týždňov sme ju dokonca mohli vidieť aj v Nákupných maniačkach, kde ju prišiel podporiť aj partner s obrovskou kyticou kvetov. Teraz však Mikela prekvapila srdcervúcim priznaním v stories na Instagrame.

Influencerka Mikela Vlček sa ide rozvádzať

Známa influencerka bola vždy úprimná k svojim fanúšikom. A rovnako úprimnosťou nešetrila ani pred pár hodinami. Už niekoľko dní či týždňov sa špekulovalo o jej rozchode s Miroslavom. A napokon vysvitlo, že fanúšikovia mali pravdu. Mikela sa s manželom rozišla už pred 3 týždňami. Od pondelka prespávala u susedy, no osobné veci mala v ich spoločnom dome.

Práve včera sa však aj s dcérou presťahovala do prenajatého domu. „Chcela som, aby ste už mali stopercentne potvrdené z mojej strany, že som sa rozišla so svojím manželom a idem sa rozvádzať,“ prekvapila influencerka s tým, že nemá nejakú potrebu vysvetľovať, prečo sa to stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

„Myslím si, že môj manžel to čakal, lebo som mu to veľakrát povedala. Že keď sa nezmenia určité veci, tak sa toto môže stať a naozaj dlhodobo som už nebola ani pokojná, ani šťastná. Bolo to čím ďalej, tým horšie,“ dodala.

Je v tom niekto tretí?

Podľa jej slov sa teraz rozhodla žiť iný život plný lásky, pokoja, úcty a rešpektu. Toto teda v manželstve nenašla. „To divoké talianske manželstvo, ktoré ma zozačiatku bavilo, tak už mi to prišlo totálne cez hranicu,“ uviedla s tým, že to spravila s čistým srdcom a láskou, no nie cez ego.

„Ide skôr o to, že by som chcela povedať, že ak budete počuť rôzne konšpiračné teórie, prečo som sa s ním rozišla … Určite odo mňa nečakajte, že vám tu budem hovoriť nejaké naše súkromné veci. Verím, že aj jeho ego nebude až také obrovské, aby riešil sprostosti s ľuďmi, čo s tým nič nemajú. Toto bolo čisto moje rozhodnutie nie z dňa na deň, bolo to dlhšie,“ dodala.

Môže za ich rozchod niekto tretí? A aké sú ďalšie dôvody, prečo sa influencerka Mikela rozvádza?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News