Influencerka Ráchel Karnižová a Tomy Kotty
Instagram/rachellkka/kristinaholecova_studio

Influencerka Ráchel Karnižová po dlhom čase prvýkrát prehovorila o svojom expartnerovi, ktorý ju brutálne zbil. Pre Markízu priznala, ako to teraz medzi ňou a Tomym Kottym je.

Influencerka Ráchel sa už expartnera nebojí

Pred pár mesiacmi Slovenskom rezonovala kauza, v ktorej sa influencerka Ráchel Karnižová priznala, že si prešla domácim násilím.

Brutálne zbiť ju mal vtedajší parter Tomy Kotty známy ako moderátor či hudobník. Rozhodol sa preto ísť na liečenie, z ktorého sa už zrejme vrátil, keďže bol aktívny na Instagrame. Svoju expartnerku ale vôbec nekontaktoval a ani sa nestretli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Influencerka Ráchel už nemá ani obavy, že by Tomyho stretla niekde v meste. „Už nie. Už som taká, že čo by sa stalo?“ priznala.

„Prvý mesiac alebo dva, tak som sa fakt, že bála. Ale teraz už som v pohode. Už sa toho nebojím. Nemyslím si, že by mi chcel niečo urobiť. Ja si stále nemyslím, že on nie je zlý človek, len má nejaké problémy, ktoré si musí on vyriešiť. Ja mu stále želám dobre, aby sa zmenil a aby pochopil, čo sa vlastne stalo a dúfam, že raz bude na tom lepšie,“ dodala a priznala, že to nie je o tom, že mu potrebuje niečo odpustiť.

„To je jedno, pretože je už sa s ním v živote baviť nebudem. V živote sa s ním rozprávať nebudem. Ja mu len zaželám, nech je dobre,“ dodala influencerka Ráchel, ktorá tesne po rozchode priznala, že jej Tomy Kotty svojím konaním spôsobil traumu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Vzťah so ženou?

Ráchel si po brutálnom rozchode začala užívať život naplno. Na Instagrame teraz často zverejňuje príspevky, kde vidno, že sa zabáva na rôznych festivaloch či na divokých párty. Práve tam si si mohla všimnúť aj bozky so ženami. Skúsila by krásna modelka vzťah s partnerkou?

„Momentálne som taká, že som otvorená asi hocičomu, ale nevyhľadávam nič. Ja si myslím, že sú aj ženy, s ktorými by som si vedela predstaviť taký ten vzťah, že by bol úplne harmonický, aký by som ja potrebovala. Ale podľa mňa, nie som úplne že na ženy, takže by mi tam stále niečo chýbalo,“ priznala a dodala, že ženy sú podľa nej oveľa príťažlivejšie.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News