Laura a Martin zo šou Love Island

Aj reality šou môže priniesť skutočné šťastie! Dôkazom toho sú Laura a Martin, víťazi prvej série česko-slovenskej verzie Love Islandu. Dvojica, ktorá sa dala vo vile dokopy, svoju lásku poistila aj zásnubami a na rovinu hovoria aj o deťoch. Bude prvé bábätko už v blízkej dobe?

Už prešiel viac ako rok od momentu, kedy sa pred kamerami stretli a po krátkej dobe dali dokopy ako pár. Slovenka Laura Chrebetová a Čech Martin Kulhánek našli v šou skutočnú lásku, a aj preto sa im podarilo súťaž ako dvojici vyhrať. Peniaze sa rozhodli investovať do spoločného bývania na znak toho, že to spolu myslia vážne.

Víťazi Love Island 1
zdroj: Instagram/chrebetova

Laura a Martin stihli aj zásnuby

Skôr, než stihli nájsť byt, ktorý si aktuálne prerábajú podľa vlastných predstáv, Martin pred svoju polovičku pokľakol a požiadal ju o ruku. Pre mnohých to bolo prekvapenie, keďže prešlo len pár mesiacov od momentu, kedy sa dali dokopy. Z ich sociálnych sietí je ale jasné, že sa k sebe naozaj hodia a ich láska má pevné základy. Na zásnuby ani bývanie preto nechceli dlho čakať. Ale čo deti?

Fanúšikov tak prirodzene zaujíma aj to, či sa „poponáhľajú“ aj so založením rodiny. Otázka ohľadom toho, kedy bude dieťatko, je tak u nich častá. Dvojica teraz naznačila, že ešte je v pláne pár vecí, ktoré majú prednosť pred bábätkom. „Raz určite, keď bude všetko ostatné ready,“ uzatvorila túto tému Laura, ktorú po nedávnej premene už nikto nemôže nazvať blondínkou.

Laura a Martin
zdroj: Instagram/chrebetova

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News