Laura z Love Island

Výherci z prvej série šou o hľadaní lásky neprestávajú prekvapovať. Martin a Laura z Love Island sa po dlhej dobe opäť ukázali na verejnosti. A to veru vo veľkom štýle. Vyspovedala ich Dominika Rachůnková v šou Hideaway na Markíza Plus.

Lauru Chrebetovú si z Love Island pamätáš ako krásnu blondínku. Svoje husté vlasy si ale nechala skrátiť a prefarbiť. Fanúšikov a aj moderátorku prekvapila rovno v bonusovej relácii k terajšej sérii Love Island.

Martin a Laura z Love Island
zdroj: Instagram/chrebetova

Martin a Laura z Love Island neustále prekvapujú

Odkedy vo finále opustili vilu s obrovskou sumou peňazí, neprestávajú prekvapovať. Krátko potom sa zasnúbili, čo hádam všetkých šokovalo, keďže nikto netušil, že to spolu myslia až tak vážne.

Ten, kto prekvapil teraz, je ale Laura, ktorú fanúšikovia prirovnávajú k Denise z druhej série Love Island. Svoje v tom zohrávajú blond vlasy. A preto sa jej aj Dominika Rachůnková v relácii Hideaway opýtala, či to bol dôvod jej náhlej zmeny imidžu.

Laura Chrebetová
zdroj: Instagram/chrebetova

Potrebovala zmenu

„Asi mi tak nejako trošku švihlo a po 6 rokoch, čo som mala blond, tak som videla, že tie vlasy boli už trošku aj zničené. Mala som dlhé vlasy, predĺžené a teraz som zase potrebovala nejakú zmenu. Nejaký nový čerstvý vánok do života, tak mi proste len tak napadlo, že sa dám na svoju prirodzenú. Toto teda ešte nie je moja prirodzená, ale snažím sa k nej dostať. A strih som videla na Instagrame,“ povedala Laura z Love Island v bonusovej relácii.

Ak sa ti nechce pozerať najnovšiu epizódu Hideaway, neboj sa. Fotku novej Laury ti sem priložíme a uvidíš, že sa jej nový účes naozaj hodí. Priprav sa však na to, že ju úplne zmenil.

Čo hovoríš na jej nový imidž?

Hideaway
zdroj: markiza.sk

Ak ju sleduješ na Instagrame, túto zmenu si možno ešte nestihla postrehnúť, pretože sa tam s ňou pochválila len pred chvíľou.

https://www.instagram.com/p/Cjs_oXRMVb9/

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News