Love Island 3

Nová súťažiaca zo šou Love Island sa veru nezdá. Podľa informácií portálu Expres Lenka svojho času randila s futbalistom. Ich vzťah však stroskotal kvôli nevere. Blondínka svojho partnera totiž podviedla s jeho kamarátom a zároveň odchovancom z rovnakého mužstva. 

Šou o láske s názvom Love Island Česko & Slovensko je už v plnom prúde. Na Voyo a obrazovkách Televízie Markíza s už vysiela skoro mesiac. A hoci sa to možno zdá ako krátky čas, už sa tam toho stihlo veľa udiať. Šokovala nás najmä influencerka Ráchel, ktorá sa po pár dňoch vyspala s exotickým fešákom menom Claude.

Nová kráska zo šou Love Island sa nezdá

V šou Love Island sa neustále čosi deje a my sa nestačíme čudovať. Tentokrát je to naozaj divoké a šokujúce zvraty nás neraz dostali do kolien. Rovnako tomu je aj teraz, keď sa zrejme rozpadne jeden z najstabilnejších párov – Chris a Majka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Do hry totiž vstúpila zápletka „Casa Amor“, ktorú diváci môžu poznať zo zahraničných verzií tejto šou. Chalani sa na tri dni odobrali do inej vily, kde sa spoznávali s novými štyrmi babami, medzi ktoré patrí aj modelka a speváčka Lenka. A hoci možno pôsobí nevinne, portál Expres teraz prišiel so šokujúcim zistením.

Krásna blondínka už v medailóniku prezradila, že randila s futbalistami. Nepriznala však, že jedného podviedla s druhým. Aj to ale má prekvapivú zápletku.

Vymenila si medzi sebou kamarátov

Lenka v minulosti niekoľko rokov randila so sparťanským hráčom Tomášom Wiesnerom. Ten sa po ich rozchode dal dokopy s Veronikou, ktorú už požiadal o ruku a dokonca sa stal aj otcom.

Dôvodom rozchodu Tomáša a Lenky bola podľa portálu Expres nevera s odchovancom rovnakého futbalového tímu, Šimonom Gabrielom, ktorý v tej dobe hral za Plzeň a s Tomášom Wiesnerom sa kamarátil. K výmene partnerov dokonca došlo počas ich spoločného výletu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KETTIE (@lenka_konvickova)

Lenka sa dala dokopy so Šimonom práve na dovolenke, pričom ešte stále tvorila pár s Tomášom. Podľa informácií Expresu mala blondínka podvádzať svojho vtedajšieho partnera dlhšiu dobu a po rozchode sa so Šimonom dala oficiálne dokopy.

Vzťah im však dlho nevydržal. Rozišli sa tesne pred Lenkiným nástupom do šou Love Island, kde aj priznala, že má za sebou čerstvý rozchod. Aktuálne vo vile tvorí pár s Brunom, tak uvidíme, ako to medzi nimi dopadne.

Zdroj: Expres

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News