Ruža pre nevestu
Instagram/tvmarkizaofficial/tomas_tarr

Zoznamovacia šou Ruža pre nevestu si na našom území po čase získala pomerne veľké publikum. Práve jej fanúšikovia mali odhaliť víťazku Tomášovho srdca, podľa nich to bude Petrana. Tá teraz pre Plusku priznala, že sa v šou ocitla náhodou a šťastie chcela skúsiť niekde inde. Ruža pre nevestu jej však otvorila mnoho dverí.

Ruža pre nevestu prišla na naše obrazovky v marci a vtedy od divákov schytala pomerne veľkú kritiku. Súťažiace, ktoré sa tam prihlásili nazývali umelými, hnusnými či škaredými.

O srdce podnikateľa Tomáša Tarra prišlo zabojovať spolu osemnásť dievčat a za účinkovanie mali dostať aj pekne zaplatené. Aktuálne je vo vile už iba najlepšia sedmička. Nechýbajú v nej ani extravagantná Tereza, ktorá počas šou zmenila imidž, Mirka alebo Petrana, ktorá mala podľa fanúšikov celú šou vyhrať. Okrem nich bojujú aj Marcela, Diana, Priscillia a Virgínia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Petrana sa neprihlásila do šou Ruža pre nevestu

Práve údajná víťazka Petrana teraz pre Plusku prehovorila o prihlásení sa do šou a takisto o tom, čo na jej vystupovanie hovorí rodina. Ako sama priznala, televíziu nepozerá moc často, ale videla napríklad Farmu, do ktorej by nikdy nešla.

„Vedela som sa predstaviť jedine v šou Love Island. Tam som sa aj hlásila, teda, moja mama ma prihlásila. Nevybrali ma, ale moja prihláška bola stále v databáze televízie. Keď obsadzovali dievčatá do Ruže pre nevestu, našli moju prihlášku a oslovili ma,“ prekvapila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Vďaka šou je šťastná

Petrana zo šou Ruža pre nevestu prehovorila aj o vzťahu so svojou mamou, ktorej vďačí za účinkovanie v šou. Ako sama povedala jej mama, vníma to, čo vidí v televízií z dvoch uhlov – toho objektívneho a subjektívneho. „Berie do úvahy to, čo vidí vo vysielaní, ale aj to, čo jej hovorím ja,“ priznala.

Je na mňa na hrdá, teší sa z toho, že sa mi darí a že ma vidí byť šťastnou. Myslím si, že Ruža pre nevestu mi otvorila mnoho dverí do sveta,“ dodala.

Tak čo, čakala si, že Petrana chcela účinkovať v Love Islande? Bola by si rada, keby práve ona celú šou vyhrala alebo máš úplne inú favoritku?

Zdroj: Pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News