Bianka, Jovinečko a Tomáš Tarr
Instagram/biankarumanova/tomas_tarr

Filip Jovanovič alias Jovinečko si len nedávno poriadne zavaril, kedy mal vraj zosmiešniť známu influencerku. Ako je teraz z Instagramu jasné, tentoraz si vystrelil aj z Tomáša zo šou Ruža pre nevestu. Ten sa rozhodol na jeho video takmer ihneď reagovať. Neuveríš, čo mu odkazuje on.

Nedávno sme ťa informovali o novej kauze v našom šoubiznise. Obľúbený komik Filip „Jovinečko“ Jovanovič mal zosmiešniť influencerku Simonu. Tá videla za jeho videom práve priateľku Bianku Rumanovú, s ktorou mali konflikt už dávnejšie. Jeho počin nazvala šikanou a neľudskosťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Filip aj Bianka už vtedy priznali, že si robí srandu naozaj z každého a dokonca aj z vlastnej priateľky. Toto potvrdzuje aj jeho narodeninové prianie jeho láske, kedy ju poriadne sparodoval.

Obvinil Jovinečka zo šikany aj Tomáš?

Jovinečko si v najnovšom príspevku na Instagrame vystrelil aj z televízneho ženícha Tomáša Tarra. Rozhodol sa napodobniť jeho vyjadrenie, že už nemá normálny život a nemôže ísť ani do obchodu bez toho, aby si ho ľudia všimli. „Tomi, musel som,“ znel komentár.

Pod videom sa ozvalo hneď niekoľko známych tvárí. Jovinečko pobavil influencerky Cynthiu, Emu Fajnor alebo Alex Godaly. Zasmial sa aj ďalší komik Bekim. Pod video sa však rozhodol ozvať aj samotný ženích. Urazil sa kvôli zosmiešneniu aj on?

„Načase! Čakal som na toto počas celej Ruže, milujem,“ znel jeho komentár. Tomáš teda v tomto videu nevidí žiadny problém a urobil si srandu aj sám zo seba.

Pobav, sa na tomto videu aj ty

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Jovanovič (@jovinecko)

Zdroj: Instagram/jovinecko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News