Bianka Rumanová a Jovinečko

Slovenská influencerka, modelka a podnikateľka Bianka Rumanová už nejaký ten čas randí s komikom Filipom Jovanovičom. Humor je jedna z mnohých vecí, ktorá ich spája. Sympatická brunetka je ale tá vážnejšia z páru a na Instagrame nešetrí úprimnosťou. Pred časom dokonca prezradila, ako to ona vidí s chlapmi, aké skúsenosti zažila a ako to má vo vzťahu s Filipom.

Humor im svedčí. Možno sa ti už aj niekoľkokrát stalo, že keď si mala zlý deň a otvorila si si instagramové profily Bianky a Filipa, ihneď ti zlepšili náladu. U Jovinečka si ale nikdy nemôžeš byť istá, čo myslí naozaj vážne. Naopak, influencerka je tá, ktorá vie zabŕdnuť aj do vážnejších tém a tak spravila aj pred časom. Súhlasíš s ňou?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Pocity vyjadrila už na začiatku vzťahu

Bianka Rumanová sa pred časom inšpirovala témou známej influencerky. Tá sa venovala problematike správania chlapov a Jovinečkova frajerka musela súhlasiť. Prehovorila chlapom do duše a priznala, ako by sa podľa nej mal chlap správať k žene vo vzťahu.

Keď začala randiť s Filipom, nespravila takú chybu, ako v predošlých vzťahoch a na rovinu mu povedala, čo od neho očakáva.

„Pri tomto mojom novom vzťahu s Filipom som neurobila rovnakú chybu. Ja som to povedala hneď, na rovinu. Čo očakávam, čo sa mi páči. Nie, že čo očakávam, ale čo sa mi páči a čo by som si vážila, keby robil a robí to,“ prezradila influencerka vo svojom príbehu na Instagrame.

Bianka Rumanová chce, aby bol chlap gentleman

„Ja osobne ale vyžadujem tie veci. Otváranie dverí, otváranie dverí na aute. Niekedy mi ešte odsunie stoličku, to akože som bola len že vau, príjemný bonus. To si brutálne cením, mne sa to strašne páči,“ prezradila Bianka pikošky zo súkromia. Povedala by si, že Filip je takýto gentleman?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bianka Rumanová (@biankarumanova)

„Mne sa páči, keď dostanem len tak kvety, páči sa mi pozvanie na večeru. Ja nehovorím, že niekedy nezoberiem niečo ja, lebo ja to veľmi rada robím. Ale vždy som si myslela, že aká som hrdinka. Že proste my si platíme všetko napoly. V tomto vzťahu to takto nie je a nebude a ani by nemalo byť, podľa mňa. A je dobre, jak je. Mne s Filipom úžasne,“ priznala v stories pred časom sympatická brunetka.

Možno by si ani nepovedala, že Jovinečko dokáže byť takýto galantný. Pri jeho vtipoch veľakrát určite pukneš od smiechu. No na druhej strane sa zdá, že vie byť aj vážny a dokonca si svoju ženu nesmierne váži. Ktovie, možno z toho napokon čoskoro nebude iba svadba zo žartu, ale skutočná.

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News