Bianka Rumanová a Jovinečko

Bianka Rumanová a Jovinečko pred niekoľkými hodinami šokovali celé Slovensko, keď na Instagrame zverejnili fotky zo svadby v Las Vegas. Možno si ale v kútiku duše tak trochu tušila, že si z nás robia srandu. Influencerský párik teraz povedal pravdu o tom, ako to celé bolo. 

Ak ich nesleduješ na sociálnych sieťach, určite si už o nich minimálne počula. Sú totálne uletení a neraz určite zlepšili deň aj tebe. Je až neuveriteľné, aké srandy dokážu na svojich sledovateľov vymyslieť. A takisto to bolo aj v okamihu, keď na sociálne siete vyvesili svadobné fotky.

Bianka Rumanová a Jovinečko
zdroj: Instagram/biankarumanova

Bianka Rumanová a Jovinečko všetkých prekvapili

Bianka Rumanová a Filip Jovanovič sú spolu iba rok, no za ten čas toho už stihli toľko, čo niektoré páry nedokážu za niekoľko rokov. Spája ich najmä rovnaký humor a cestovanie. Komik svojej láske splnil sen, keď jej iba nedávno daroval vytúženú cestu do Japonska. Teraz ale zamilovaná dvojica cestuje po Amerike.

Zastavili sa aj v Las Vegas, kde sa mali vziať. Pred pár dňami na nás na Instagrame vyskočili šťastné fotky zo svadby známeho vtipného páriku. Zatiaľ čo väčšina novomanželom blahoželala, niektorí im to nepriali a dokonca im napísali, že majú taký pocit, že si z nás iba robia srandu. A tá menšia časť mala pravdu, čo Bianka Rumanová a Jovinečko priznali aj včera vo videách na ich instagramových profiloch.

Bianka Rumanová a Filip Jovanovič
zdroj: Instagram/biankarumanova

„Potrebujeme vám povedať dôležitý oznam. My sme sa nezobrali v Las Vegas. Robili sme si z vás srandu a nevieme, ako vám to povedať. Bol to taký tréning,“ začal vtipné video Filip. „Prešli ste všetci a boli ste super prajní a budete na pozvánke,“ doplnila ho Bianka.

Bianka vo svojom videu na Instagrame potom priznala, že to tentokrát naozaj prehnali. Blahoželalo im a tešilo sa z nich zrejme množstvo ľudí. Preto sa zamilovaná dvojica rozhodla povedať pravdu.

„Sme v krajine neobmedzených možností. Ale aj tak inač v tom reels sme sa prezradili, že to bolo príliš cringe a nebol tam ani záber z kaplnky. A ináč, neviem, na Slovensku by sa to asi aj tak nedalo uplatniť,“ povedala Bianka v stories.

A ľudia reagujú aj potom, čo pravda vyplávala na povrch. Medzi nimi bola aj známa speváčka Tina, ktorá sa z novomanželov takisto tešila. „Ja len stručne. Milujem, jak vám j**e, milujem vaše videá. Tvoj frajer je pošahané psycho a milujem to. To je všetko, ľúbte sa,“ napísala Bianke do directu Tina, ktorá to vzala s humorom.

Tina Bianke reagovala
zdroj: Instagram/biankarumanova

Čo si o tom celom myslíš ty? Tušila si to alebo si to Bianke a Filipovi celé uverila?

Zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/jovinecko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News