Bianka Rumanová a Jovinečko

Známa podnikateľka a influencerka Bianka Rumanová na svojom Instagrame odpovedala fanúšikom na otázky. Okrem iného prehovorila aj o tom, kedy s jej partnerom Filipom Jovanovičom alias Jovinečkom plánujú dieťatko. V najbližšej dobe to nebude.

Bianka Rumanová a Filip Jovanovič spolu randia už nejaký ten čas. Majú toho veľa spoločného. Rovnaký zmysel pre humor dopĺňajú sny o cestovaní. Už minulý rok poriadne prekvapili svadobnými fotkami z Las Vegas, no napokon sa ukázalo, že to celé bol iba fór.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Bianka Rumanová prehovorila o dieťati

Napriek všetkému vyzerajú ako šťastný pár, čo denne potvrdzujú aj na svojich sociálnych sieťach. Pred pár rokmi dokonca Bianka kúpila dom, ktorý teraz rekonštruuje a o chvíľu sa tam s Jovinečkom plánujú presťahovať. Krásnej influencerke sa tak splní sen.

Bude však v ich novom dome priestor aj pre detskú izbu? „Nie. Lebo ja neplánujem byť určite tehotná najbližšie roky. Celkovo ešte vôbec neplánujeme dieťa, takže nie, nebude tu, zatiaľ, detská izba,“ odpovedala Bianka Rumanová na otázku fanúšika.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

„To ale neznamená, že tu nikdy nebude detská izba,“ dodala. „Uvidíme, ako to život zariadi. Samozrejme, je tam priestor na detskú izbu. Zatiaľ to bude pracovňa a potom asi detská. A keby niečo, keby sme sa ešte rozrástli, tak je tam priestor ešte na jednu izbu potom pre dieťa. Ale najbližšie roky vôbec nemám taký zámer,“ uzavrela túto tému influencerka vo videu.

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News