Bianka Rumanová

Obľúbená slovenská influencerka Bianka Rumanová tvorí pár s komikom Filipom Jovanovičom. Dvojici sa spolu nesmierne darí. Ako teraz influencerka napísala na Instagrame, v týchto dňoch má dôvod na obrovskú radosť. Konečne sa to podarilo aj jej.

Minulý rok Bianka spolu s Filipom poriadne prekvapili fotkami z ich svadobného dňa. Ako sa však neskôr ukázalo, celé to bol iba fór a svadba v Las Vegas sa nekonala. Ich láska však stále kvitne a na Instagrame bavia stále viac a viac. Filip si za svoju prácu nedávno odniesol aj sošku SOWA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Jovanovič (@jovinecko)

Možno už vieš, že obľúbená influencerka sa rozhodla splniť si svoj veľký sen. „Ja som si kúpila starší poschodový dom a kompletne ho dávam zrekonštruovať. Kompletne, úplne všetko,“ priznala.

Do nového domu, ktorý sa stále prerába sa nasťahuje, samozrejme, aj s Jovinečkom a okrem kúpeľne či spálne sa v ňom objaví aj detská izba. Bianka sa rozhodla svojmu novému snu spraviť aj vlastný instagramový profil, na ktorom mapuje všetky podstatné zmeny, ktoré sa v dome udejú.

Bianka Rumanová má obrovský dôvod na radosť

Teraz však na svojom Instagrame poriadne potešila všetkých fanúšikov. Ukázala fotky jej veľkého sna a pri nich sa objavila aj radostná správa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

„Dom bude za 6 týždňov v novom šate a ja sa nesmierne teším, ako sa moja vízia začína vykresľovať. Aj keď som nechcela dom s rovnou strechou tento mi nejako učaroval. Aj sa mi s ním snívalo, kým mi ho predali, tak moc som ho chcela,“ potešila sa.

Bianka si teda plní svoj obrovský sen a ako sama priznala, raz povie aj svojim fanúšikom viac. Už teraz však vie, že sa ona a aj všetci jej sledovatelia majú na čo tešiť.

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News