Instagram/biankarumanova

Influencerka Bianka Rumanová je veľmi obľúbená najmä kvôli svojmu prirodzenému vystupovaniu. Nikdy sa na nič nehrá a svojim fanúšikov pravidelne ukazuje veci zo svojho súkromného života. Ale, samozrejme, len tie, ktoré ona sama chce.

Práve to sa nepáči niektorým jej sledovateľom, ktorí od nej vyžadujú, aby hovorila viac o svojom vzťahu. Bianka tvorila pár s fitness trénerom Martinom Chylom, no ich spoločné fotky sa v poslednom čase na jej profile neobjavovali. Začali sa teda objavovať otázky o tom, či sa rozišli alebo sú stále spolu.

Bianka o tom viac prezradila vo svojich príbehoch, kde dala fanúšikom možnosť klásť jej otázky. Ako sama prezradila, približne 7 z 10 otázok sa týkalo práve jej vzťahu s Martinom. „Možno mám dôvod, prečo vám na túto tému neodpovedám. Hlavne žasnem, ako mi tu prázdne a poloprázdne účty píšu, že mrzí ma, že je koniec, bol dôvod rozchodu to a to a rozišla si sa ty alebo on?

Nič neviete. Nič. A kým nepoviem, tak ani nebudete vedieť (sorry, ale každý máme svoj život). Koho to zaujíma, ten si počká, kým sa vyjadrím, no toto sú len také nepekné zabŕdania,“ rozpísala sa úspešná podnikateľka.

Začali pribúdať aj otázky týkajúce sa ich auta, ktoré si v priebehu minulého roka kupovali spoločne.

Bianka si s Martinom kupovala úplne nové auto, ktoré sa ešte len išlo vyrábať, takže si všetko spoločne nakonfigurovali. „Auto bolo a aj je písané na mňa, hoc sme sa spoločne rozhodli  ho kúpiť. Nedávno som však vrátila Maťovi jeho čiastku, ktorú dal. Sme dospelí a všetko ide aj v kľude, keď sa chce. Takže som si vlastne kúpila túto raketu sama,“ prezradila Bianka podrobnosti.

zdroj: Instagram/biankarumanova

Keďže Bianka vyplatila Martina z auta, vyzerá to tak, že sa medzi nimi naozaj niečo udialo. Ešte však o tom nie je pripravená hovoriť a trpezlivosť očakáva aj od svojich fanúšikov, ktorí sa všetko dozvedia v správny čas. Bianka je aj napriek všetkému stále usmiata a prúdi z nej pozitívna energia.

zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News