Ema Lacová

Známa slovenská influencerka Ema Lacová žiari šťastím. Na Instagrame zdieľala dojímavé slová, kde ďakuje za vďačnosť a šťastie. 

Kontroverzná influencerka sa preslávila najmä vďaka svojej skladbe „Skromná,“ ktorá dosahuje už viac ako 1,5 milióna vzhliadnutí, a v ktorej spieva o svojom pohlavnom orgáne. Influencerka má na svojom Instagrame aktuálne až 176-tisíc sledovateľov.

V roku 2022 šokovala svet

Tehotenstvo Emy Lacovej bol pre všetkých šok a bábätko nebolo plánované. „Toto tehotenstvo mi otvorilo oči, ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku, a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,“ oznámila slovenská influencerka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Slovenská influencerka žiari šťastím

Influencerku Emu Lacovú by ani vo sne nenapadlo, že svoje 23. narodeniny, bude oslavovať ako mamička. „Nečakala som, že moje 23. narodky budem oslavovať ako mamička, ale milujem to, a toto malé stvorenie je ten najkrajší darček,” pochválila sa pod príspevkom na Instagrame.

Mnohé známe slovenské celebrity sa tešili spolu s ňou a zanechávali jej milé blahoželania. „Milujem tvoju mummy eru … si krásna, dodatočne happy b-day,” napísala pod príspevok Bianka Rumanová. K blahoželaniam sa pod príspevok pripojila aj Petra Dzovníková, alias petush.nasklee. „Všetko najlepšie. Si skvelá žena a najlepšia mamina,” dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Dojemné slová a vyznanie lásky

Ema Lacová vyznala lásku svojej milovanej dcére Lare. „Moje všetko, vďaka tebe som našla nekonečnú lásku a zmysel môjho života. Cítim vďačnosť a šťastie. Ďakujem za teba každý deň,” dodala pod svojím príspevkom, kde drží v náručí svoju dcéru.

Fanúšikovia ju vo všetkom podporujú a tešia sa, že sa zmenil jej pohľad na svet. „Neskutočné, klobúk dole za to, ako si zmenila pohľad na život, odkedy máš malú,” napísala jedna z fanúšičiek.

My sa tešíme spolu s ňou a prajeme veľa zdravia!

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News