Bianka Rumanová

Bianka Rumanová patrí medzi najznámejšie influencerky na slovenskej scéne. Na svojom Instagrame propaguje aj svoju vlastnú značku Namur store či telovú kozmetiku. S fanúšikmi sa často podelí aj o veci zo svojho súkromia. Najnovšie v otázkach priznala, ako to má rozdelené so svojím partnerom Jovinečkom, čo sa týka platenia.

Známu influencerku si môžeš pamätať aj kvôli kauze, ktorá bola v lete v roku 2022. Išlo o kauzu so snubným prsteňom, kde bola zakomponovaná aj influencerka Lucia Almaksus.

Bianka a Filip si kúpili byt v Dubaji

Influencerka na svojom instagramovom účte spravila priestor aj na otázky, kde sa jej fanúšikovia môžu opýtať čokoľvek, čo chcú. Jedna z fanúšičiek sa jej opýtala, či byt v Dubaji platia obaja alebo len jej partner Filip Jovanovič.

„Keď hovorím a píšem, že sme kúpili, to znamená, že spolu. Takže obaja ho platíme. Je náš. Ja nehovorím, že niečo mám, keby reálne nemám a platil by to jeden. To by sme mohli iba keby sme manželia a od manželstva nadobúdame všetko spolu,” ďalej v príbehu na Instagrame poznamenala, že byt v Dubaji je ich spoločný a veľmi sa naň tešia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Jovanovič (@jovinecko)

Vo vzťahu, kde sa platí napoly, by už nechcela byť

Bianka sa vyjadrila tak, že vo vzťahu, kde sa platí napoly, by už nikdy nechcela byť. Zároveň dodala, že jej Filip ani zďaleka neplatí všetko.

„Zarábame obidvaja, takže nevidím zase úplne dôvod, aby ma musel živiť a úplne všetko mi zabezpečovať, to nie,” dodala Bianka. Zároveň podotkla, že keby kúpi byt v Dubaji len Filip, určite by si ho neprivlastňovala ako svoj. Taktiež apeluje aj na to, že nechápe, prečo si niektorí ľudia nedokážu uvedomiť to, že aj žena si vie sama pekne zarobiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Na Slovensku patrí úspech aj ženám

Na Slovensku si podľa Bianky Rumanovej ľudia nevedia zvyknúť na to, že nie všetko, čo je drahé, musí byť len mužskou zásluhou.

„Nechcem znieť ofenzívne a nechcem ani znieť, že sa musím stále obhajovať, ale zrejme asi musím. Len si myslím, že na Slovensku je zrejme štandardom, že automaticky ak sa kúpi niečo väčšie alebo sa stane nejaký úspech, tak je to pripísané chlapovi,” zároveň dodáva, že aj v minulosti si kúpila s bývalým priateľom auto, do ktorého dala väčšiu čiastku, no aj napriek tomu si ľudia v jej okolí mysleli, že auto bolo bývalého frajera.

Tak čo, súhlasíš s pravidlom, že muž by mal platiť viac ako žena?

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News