Jovinečko a Bianka Rumanová
Instagram/jovinecko/jovipoint

Starý týždeň pre Bianku Rumanovú a jej priateľa Filipa Jovanoviča neskončil najlepšie. Komik, influencer a podnikateľ Jovinečko však ani do toho nového, žiaľ, nevstúpil tou správnou nohou. Ako prezradil v stories na Instagrame, už skoro ráno musel riešiť krádež v jednom z jeho podnikov. To ale nie je všetko.

Na známy slovenský párik influencerov sa v posledných dňoch lepí smola. Iba pred niekoľkými hodinami šokovali nešťastnou príhodou, ktorá sa im stala po prílete z dovolenky.

Po ceste z letiska sa im otvoril kufor na aute a vypadla im odtiaľ taška, v ktorej mala Bianka odložené ďalšie kabelky. Tie jej daroval práve Jovinečko, a teda aj preto jej záleží na ich nájdení. Fanúšikom sľubujú aj peňažnú odmenu za „návrat tašiek k majiteľke“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Jovinečko od rána rieši krádež v jeho podniku

Práve pred niekoľkými hodinami však známy komik opäť šokoval svojich fanúšikov. V stories na Instagrame prezradil, že jeho podnik s názvom Jovipoint vykradli. Jovinečko zverejnil aj kamerové záznamy.

„Ja nechápem, čo je zle s týmto svetom … Od 5:00 riešime vykradnutý Jovipoint – profi palacinkovače, gril, hotovosť, iPad … Fuč,“ napísal a v ďalšom príbehu sa k tomu vyjadril aj prostredníctvom videa.

„Neviem bližšie informácie. Viem, že nám chýba dosť veľa vecí z kuchyne. Dneska určite nebudeme robiť palacinky. Sme v takom tom núdzovejšom režime. Slané veci sa dajú objednať a pátrame, zisťujeme. Uvidíme, že čo a ako,“ povedal. To ale nie je všetko.

„Aby nebolo málo, tak normálne … Tá voda je už to, že sme pooblievali ten kvetináč. Nám niekto nagrcal do kvetináča. V ten istý deň,“ dodal s tým, že v ďalšej story zverejnil kamerové záznamy z lúpeže. Zlodej, ktorý si tvár zahalil kapucňou mikiny, bol pri krádeži očividne pokojný a do kroku nepridal ani vtedy, keď si so sebou odnášal spotrebiče.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JOVIPO📍NT ®️ (@jovipoint)

Napokon, po pár dňoch, však vysvitlo, že išlo iba o veľmi dobre zorganizovaný prank v spolupráci so známou poisťovňou, čo sme sa mohli dozvedieť z videa, ktoré komik zverejnil na Instagrame. Jovinečkovi sa teda z celého Slovenska podarilo poriadne vystreliť. Zapojený v tom bol aj Adam Berger alias Bergino, ktorý mal byť spomínaným zlodejom.

Zdroj: Instagram/jovinecko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News