Bianka Rumanová a Filip Jovanovič

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Od šťastia nemohla prestať plakať! Slovenská influencerka a podnikateľka Bianka Rumanová, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Už o pár mesiacov sa jej totiž splní veľký životný sen. Nebude v tom však sama, po boku bude mať milovaného partnera Filipa.

Je mladá, krásna a úspešná. Na sociálnej sieti si vybudovala veľkú základňu fanúšikov, sleduje ju totiž viac ako 157-tisíc followerov. Venuje sa móde, ale aj vlastným kozmetickým produktom. No a odkedy je v novom vzťahu, doslova žiari. A od včerajšieho dňa ešte viac, keďže sa pochválila obrovským prekvapením, ktoré si pre ňu pripravil práve jej partner, Filip Jovanovič.

Bianka a Filip
zdroj: Instagram/biankarumanova

Bianka Rumanová poletí za snom

Bude to už rok od momentu, kedy sa Bianka na sociálnej sieti začala ukazovať s novým partnerom. Častokrát spomínala, že práve veselý Filip, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Jovinečko, je mužom, o akom vždy snívala a v tomto vzťahu je šťastnejšia, než kedykoľvek predtým. Po tom, čo od neho dostala svoj narodeninový darček, ostala celá v slzách.

Bianka a Filip
zdroj: Instagram/biankarumanova

Priateľ jej totiž venoval výlet do Tokia, čo je jej najväčším cestovateľským snom. Práve toto mesto a celkovo Japonsko už niekoľkokrát na svojich storkách za posledné roky spomenula. To, ako na tento darček reagovala v slzách šťastia, si môžeš pozrieť aj TU.

Bianke sa splní sen
zdroj: Instagram/biankarumanova

Jej reakcia bola skutočne dojemná a plná emócií

Filip je naozaj veľmi pozorný partner. Takého by jej nejedna závidela. A ako mu je podobné, ten si ani v týchto chvíľach dojatia neodpustil vtip. No nie sú spolu podarení?

Bianka a Filip natáčajú vtipné videá, ktoré diváci milujú

Vyzerá to tak, že sa naozaj našli. A Bianke prajeme všetko najlepšie.

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News