Bianka Rumanová
Instagram/biankarumanova

Všetko zlé je na niečo dobré. Ak si ju predtým náhodou ešte nepoznala, teraz už určite vieš, o koho ide. Bianka Rumanová sa do popredia dostala ešte viac kvôli nešťastnej kauze, ktorá sa odohrala iba nedávno medzi influencerkami. V zuboch ju mala Lula Almaksus (Gachulincová) a potom aj Bibi Pospiechová. Všetko je už ale našťastie v poriadku a Bianka si užíva voľný čas so svojím priateľom Filipom Jovanovičom. Na Instagrame sa pochválila aj výraznou zmenou imidžu. 

Hoci je to ešte stále čerstvé a každý čaká, že sa to opäť začne rozoberať, Bianka Rumanová si za svojím názorom stála vždy a tvrdila, že v kauze „snubák za 3 výplaty“ nenarážala na Lulu.

S priateľom Filipom Jovanovičom si užívala na dovolenke v Španielsku, keď im kvôli tomu zavolali moderátori z Európy 2, aby si z nich vystrelili. Párik to ale nakoniec vzal s nadhľadom a nad celou vecou sa iba zasmial. V našom nedávnom článku sme to video rozoberali aj my a ak si ho videla, určite si pukla od smiechu.

Bianka Rumanová zmenila imidž

Hovorí sa, že keď žena zmení imidž, prechádza si obdobím, za ktorým chce dať hrubú čiaru. A hoci už boli domnienky, že sa baby pomeria, potom sa do seba opäť pustili. A vyprovokovali to práve fanúšikovia na Instagrame oboch krások.

Bianka je na svojej sociálnej sieti veľmi aktívna a často sa s followermi delí s kúskami zo svojho súkromia. Inak tomu nebolo ani včera, keď nás prekvapila zmenou imidžu.

Bianka mala predĺžené vlasy, no rozhodla sa ich zhodiť. Okrem toho zmenila aj farbu vlasov. Hneď potom, ako odišla od kaderníka, sa na Instagrame pochválila fotkami a videami. A, samozrejme, že jej fanúšičky museli vedieť, akou premenou si prešla, pretože musíš uznať aj ty, že jej to naozaj pristane! Môžeš to posúdiť sama v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/biankarumanova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News