bianka rumanová

Bianku a Jovinečka pozná slovenský šoubiznis viac ako dobre. Influenceri a komici sa snažia baviť ľudí spoločnými vtipnými videami na TikToku aj Instagrame. Bianka Rumanová však v noci neočakávane skončila na polícii. Influencerka o tom informuje v príbehoch na svojom Instagrame a do pátrania sa zapojil, samozrejme, aj Filip na svojom účte.

Ešte pre pár dňami si očarujúci pár užíval závideniahodné chvíle na dovolenke. Spoločne navštívili Kuala Lumpur, čo je krajina v Malajzii. Bianka zvykne zo svojich výletov natáčať takmer každý detail a píše o tipoch, kam sa v navštívenej zemi oplatí ísť.

Nešťastie po dovolenke

Známemu páru sa prihodilo nešťastie. Po prílete do Bratislavy si išli vyzdvihnúť Filipove auto, ktorým sa odviezli domov. Po ceste sa im však otvoril kufor, čo si ani jeden z nich nevšimol, objasnil Jovinečko v príbehu, kde rozpráva o nešťastnej príhode.

Zatvoríme ho a ideme ďalej a zistili sme, že nám jedna taška chýba. Jedna strieborná Chanel taška, športová,uviedol na pravú mieru. „Budeme radi, keď ju vrátite,“ pomedzi to sľubuje aj finančnú odmenu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Označili to za blbú náhodu

Nie je tajomstvom, že je Bianka z tejto náhody veľmi smutná, fanúšikom to dáva pocítiť aj na svojich Instagramových príbehoch.

Blbé náhody sa stávajú,“ vyjadril sa Filip. Ak sleduješ Bianku a si jej fanúšičkou, určite ti neuniklo, že je milovníčkou módy a to najmä kabeliek. Kabelky, ktoré vytratila, boli darčekom práve od jej polovičky. I keď si môže pokojne zaobstarať nové, záleží jej na ich nájdení, keďže boli darované a iste má k nim aj nejaké emocionálne puto.

Smiech aj v ťažkých chvíľach

I keď sa pár snaží nájsť stratené veci, Filipa dobrá nálada ani v tejto situácii neopúšťa. Snaží sa do incidentu zapojiť aj vtipy. V príbehu ukazuje, ako si Bianka na internete vyhľadáva AirTagy (malé prívesky, ktoré ukazujú polohu vecí) a uťahuje si z telefonátu, kde mu niekto údajne zavolal s tým, že mal nájsť stratené veci, no celú situáciu si pravdepodobne vymyslel, aby odľahčil situáciu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bianka Rumanová (@biankarumanova)

Zapojila sa aj polícia

Bianka Rumanová sa vyjadrila, že v noci bola aj na polícii. Aj keď by si človek povedal, že šanca na nájdenie hľadaných vecí by bola len minimálna či márna, napokon sa našli.

Bianka opisuje, že to bol bizarný zážitok a nálezca na nich mával, no nevšimli si ho. Všetko nakoniec dobre dopadlo a majiteľka má kabelky v pôvodnom stave už doma. V tejto situácii sa tiež potvrdila aj sila internetu a sociálnych sietí.

Zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/jovinecko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News